VIDEOmedailonky II: Představení dalších 8 chlapíků do reality show Superchlapi

A chtěli by nejenom sami sobě něco dokázat.  Foto: A chtěli by nejenom sami sobě něco dokázat. Foto: archiv FTV Prima

Premiéra nové show Superchlapi se blíží. Začínáme 1. května ve 21.35 na Primě. Uvidíte nakonec v televizi mistra jojo efektu nebo kluka, co si vystačí sám se sebou? A jak se vám líbí třeba urostlý vyhazovač na mateřské či aktivní "dědula"? Odhadnete postupující do show?

Ekluzivně pro vás máme dalších osm statečných, kteří prošli náročným sítem druhého kola velkého castingu.

Na další se těšte opět za týden. Z delšího seznamu vybraných představujeme spravedlivě podle abecedy. Na obrazovce pak zdaleka neukážeme všechny.

Ze stovek odvážlivců přihlášených do ojedinělé show Superchlapi vzešlo pouze několik mužů, kteří si před kamerami prověří své možnosti, odolnost, smysl pro disciplínu.

Vše o show Superchlapi najdete na webu TADY

Někteří přišli sami, aby změnili svůj život, jiné přihlásili na casting rodinní příslušníci. Všichni nyní mají před sebou několikaměsíční tvrdý trénink, který je má připravit na náročný triatlonový závod – 2 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu.

Superchlapy trénuje opravdová autorita v oboru. Trenér Jan Vaněk se věnuje české triatlonové elitě a sám je špičkou ve svém oboru.

VIDEO MEDAILONKY – dalších osm 

9. Jiří Šeda

10. Jiří Zeman

11. Jiří Zitka

12. Josef Hůrka

13. Luděk Vintr

14. Lukáš Boček

15. Lukáš Kubát

16. Martin Tomaschek

Článek

V prosinci proběhl v Praze - Čestlicích velký výběrový casting. Foto:

VIDEOmedailonky: Představujeme prvních 8 adeptů do reality show Superchlapi

Ekluzivně pro vás máme první osmičku chlapíků, kteří prošli náročným sítem druhého kola velkého castingu. Na další se těšte zase příští týden. Z delšího seznamu vybraných...

Článek

Superchlapi: Velký casting  - Obrázek 19 Foto:

GALERIE Stovky mužů absolvovaly casting do reality show Superchlapi

Už brzy budete moci na Primě sledovat osudy několika statečných mužů v úplně nové neokoukané reality show Superchlapi. Každé velké reality show předchází velký a náročný...

(schneidewind)

 

 


reklama