VIDEOmedailonky: Představujeme prvních 8 adeptů do reality show Superchlapi

V prosinci proběhl v Praze - Čestlicích velký výběrový casting. Foto: V prosinci proběhl v Praze - Čestlicích velký výběrový casting.Foto: archiv FTV Prima

Ekluzivně pro vás máme první osmičku chlapíků, kteří prošli náročným sítem druhého kola velkého castingu. Na další se těšte zase příští týden. Z delšího seznamu vybraných představujeme spravedlivě podle abecedy. Na obrazovce pak zdaleka neuvidíte všechny.

Ze stovek odvážlivců přihlášených do ojedinělé show Superchlapi vzešlo pouze několik mužů, kteří si před kamerami prověří své možnosti, odolnost, smysl pro disciplínu.

Vše o show Superchlapi najdete na webu TADY

Někteří přišli sami, aby změnili svůj život, jiné přihlásili na casting rodinní příslušníci. Všichni nyní mají před sebou několikaměsíční tvrdý trénink, který je má připravit na náročný triatlonový závod – 2 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu.

Superchlapy trénuje opravdová autorita v oboru. Trenér Jan Vaněk se věnuje české triatlonové elitě a sám je špičkou ve svém oboru.

VIDEO MEDAILONKY – prvních osm 

1. Dalibor Špoták

2. David Bowles

3. David Kellner

4. Emil Linka

5. Jakub Ulrich

6. Jaroslav Slepička

7. Jiří Kolín

8. Jaroslav Žák


Článek

Superchlapi: Velký casting  - Obrázek 19 Foto:

GALERIE Stovky mužů absolvovaly casting do reality show Superchlapi

Už brzy budete moci na Primě sledovat osudy několika statečných mužů v úplně nové neokoukané reality show Superchlapi. Každé velké reality show předchází velký a náročný...

 

 

 


reklama