Jiřina má spadeno na Fuksu. Jaké další páry se ve Vinařích I rýsují? Dívejte se online

Buddy a Julie, ti byli jasní skoro od začátku. Teď se ale začíná schylovat k dalším, mnohem nečekanějším spojením. To vše na pozadí tradiční křetického závodu Tour de Burčák. Mrkněte se online na třináctou epizodu!

Už je to nějaký ten pátek, co se v Křeticích ztratil cimbál, pamatujete? Ve stejné epizodě se z Jiřiny Strakové stala nebožka. A jelikož je Jiřina pořád „pěkná baba“, rozhodla se se svým osudem vdovy zatočit a porozhlíží se v Křeticích po vhodném nápadníkovi. Jenže přiznejme si, není moc z čeho vybírat. Sám nebožtík Straka nakonec Jiřině doporučí Honzu Fuksu. Ale bude o ní on vůbec mít zájem?

Jízda na tandemu bude každopádně ideální příležitostí, jak potenciál vztahu vyzkoušet. To samé si řekli Michal a Petra, kteří tvoří další soutěžní tým. Co se sportu týče, problém by nebyl, ale Petra není zrovna dvakrát zběhlá v konzumaci. Nebude jí pak množství vypitého burčáku činit obtíže?

Prohlédněte si galerii k epizodě:

Jiřina (Jana Paulová) to dá dohromady s Fuksou (Miroslav Táborský) Foto:

 

Článek

Buddy si je jistý, že Petra Michalovi podlehne Foto:

VIDEO: Buddy udílí Petře jako starší bratr rady. Bojí se o ni totiž

Ne že by k tomu měl nějaký extra důvod, ale protože sám dobře ví, jak jsou holky po konzumaci povolné, považuje za základní s Petrou tohle všechno probrat.

Článek

Michal na Petru netlačí Foto:

VIDEO: Hřebec mentoruje Michala, jak zapůsobit na Petru

Kdo jiný by měl pomoci „mládí“ v seznamovacích taktikách než protřelý křetický donchuán Hřebec. Ještě navíc, když se Michal snaží o takové „sousto“, jako je Petra.

Článek

Paulová a Táborský Foto:

VIDEO: Jana Paulová se rozhodla sbalit Miroslava Táborského!

Samozřejmě ale pouze v seriálu Vinaři. Jako vdova po cimbalistovi Strakovi se Jiřina s požehnáním nebožtíka porozhlíží po „novém kusu“.

Článek

V Křeticích to žije Foto:

VIDEO: Seznamte se s Tour de Burčák. Bude to náročné

Tour de Burčák je význačnou každoroční křetickou událostí. Nejen, že se při ní koštují nejlepší burčáky vinařů, ale ještě se trošku „protáhne“ tělo.

Témata článku:
Komentáře

reklama