Klokan na jižní Moravě? Kdo to kdy viděl! Vy to uvidíte online ve Vinařích I

Pozor, změna: pro tentokrát nebude v hlavní roli víno. Holt i Vinaři se občas nesoustředí jen na kvalitní mok. Letošní lovecká sezóna navíc přinese řádnou dávku exotiky. Snad nebudou chtít toho chudáka klokana „sežrat“….

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené kanadské zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen do momentu než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy. Po chvíli společně s Fuksou a Jiřinou rozšifrují, že ono neznámé zvíře bude klokan.

Jakmile se tuto zprávu dozví osazenstvo mysliveckého sdružení, které je hojně zastoupeno i místními vinaři, začne se vše připravovat na jeho lov. O tom ale nechtějí ani slyšel místní zástupkyně něžného pohlaví – přece se nebude vraždit tak krásné, exotické zvíře.

O všem jen do doby, kdy ty „žravější“ z nich dozvědí, že klokaní maso je velmi chutné. I ony začínají poté potajmu doufat, že myslivecký sbor klokana uloví. Vše ovšem nakonec dopadne úplně jinak, než by si kdokoliv představoval…

Prohlédněte si fotogalerii:

Petře se nelíbí, že by měl Michal lovit klokana Foto:

Článek

Křetičtí myslivci Foto:

VIDEO: Když se Vinaři navlíknou do mysliveckého, nic dobrého to nevěstí

I na jižní Moravu se blíží lovecká sezona a s chlapy z Křetic „to začíná pěkně šít“. Už vyhlížejí vysokou na tradiční podzimní lov.

Článek

Heduš chce klokana Foto:

VIDEO: Klokan se vraždit nebude. Ale zároveň bude určitě chutný, spekuluje Heduš

Zástupkyně jemného pohlaví z Křetic se sešly, aby chlapům zatrhly nápad s lovem klokana. Jenže jak známe Heduš, miluje dobré jídlo nade vše. Dobře o tom ví i Hřebec s...

Článek

paroháč fuksa Foto:

VIDEO: Fuksa je paroháč, Jiřina ho prý podvede!

Jen co se to mezi Honzou Fuksou a Jiřinou hezky vyvinulo, vinařský mudrc už zase spekuluje, s kým mu jeho milá zahýbá. Ne, že by byl snad tak žárlivý, ale…

Článek

Střelci Foto:

VIDEO: Kdo to schytá při lovu brokem do zadku?

Lovecká sezona je v plném proudu. V Křeticích je tento rok ještě výjimečnější než obvykle. Proč? Protože se na místo vysoké loví klokan.

Témata článku:
Komentáře

reklama