Křetice čekají hody a doslova obří nápor lásky, to musíte vidět online ve Vinařích I

Všechno hezké jednou končí, a tak se i první série Vinařů nachýlila ke svému konci. Mrkněte se online na závěrečnou epizodu s názvem Hody. A vězte, že se u ní pobavíte, stejně jako u nové série, na kterou se můžete těšit cobydup.

V Křeticích se chystají hody a celou vsí se nese vůně pečených koláčů, pagáčů, škvarkových placek, domácích klobásek a dalších dobrot. Vejslužku mají tento rok na starosti Taušovi, protože stárkou bude jejich neteř Věrka. To ovšem nikdo netušil, že se během svého pobytu v Angliii spravila… o několik desítek kilo!

Nelíbí se to nejen všem křetickým, kteří mají pocit, že budou všem pro smích, ale nejvíc hlavnímu stárkovi Hřebcovi. Právě on má totiž se stárkou tančit. Protože Hedvika vycítí, že jejich Věrku nebere nikdo vážně, rozhodne si nechat si celou výslužku pro sebe, hody ne-hody. A to je jen z prvních problémů, které budou muset křetičtí vyřešit.

Podívejte se do galerie:

Luža s Jiřinou si užívají na hodech Foto:

Článek

Zamilovaný Machr Foto:

VIDEO: Machr se zamiloval. A rovnou do stárky!

V Křeticích se chystají hody a samozřejmě to bude velká akce. Ještě když má přijet stárka až Anglie! A Machr k ní zahoří láskou.

Článek

Hřebec se bojí Foto:

VIDEO: Hřebec hledá stárku. A dostane při tom trochu na budku

Stárka Věrka si pochroumala kotník. Ne, že by to ovšem křetickým zrovna dvakrát vadilo. Kvůli její tloušťce jsou nakonec docela rádi, že stárkou nebude. Jenže před Hřebcem...

Článek

Hřebec s kytkou Foto:

VIDEO: Hřebec je sběratel žen. Proto mu ani Věrka nesmí uniknout

Ačkoliv se Hřebec tvářil zpočátku na Věrku ne zrovna přívětivě (protože se mu jako hlavnímu stárkovi vyhlídka na stárku silnější postavy nezamlouvala), Julie mu nasadila...

Témata článku:
Komentáře

reklama