Křetice nežijí jen vínem, ale i rybolovem. No fakt. Sledujte šestou epizodu Vinařů I online!

Už její název Sumec napovídá, že se všechno bude týkat jedné ryby, respektive jednoho pořádného macka. A kdo jiný by si s ním měl poradit než porybný Machr. Pokud tedy nebude v lihu...

Petru nevzali do basketbalového týmu USK Praha, Machra zase křetičtí nechtějí u lomu, když se snaží chytit legendárního sumce Jana Žižku z Trocnova. A tihle dva "ztroskotanci" se dají dohromady. I když ne tak, jak by jeden čekal.

Machr se s Petrou podělí o nejlepší antidepresivum pod sluncem (jo, hádáte správně, o pořádnou flašku), zatímco Petra Machra podpoří, aby se mohl zúčastnit rybolovu. Vždyť je přece porybný!

Ale bude to k něčemu? Opravdu Machr mytickou rybu viděl, nebo se mu jen něco zdálo? A jak se vyvine jeho vztah s Petrou?

Prohlédněte si fotogalerii k epizodě:

Takhle se točilo v lomu u Mikulova. Foto:

 

Článek

Au! Foto:

VIDEO: Jak se stane, že má Buddy háček v zadku?

Mít háček v intimních místech, to není nic příjemného!

Článek

Flaška vždycky pomůže! Foto:

VIDEO: Kdo má lék na Petřino "zlomené srdce"? Porybný Machr!

Basket je to, co Petra miluje ze všeho nejvíc. Není se proto čemu divit, že když jí přijde zamítavý dopis z basketbalového klubu USK Praha, její život se tak nějak...

Článek

Petra to s Machrem myslí dobře Foto:

VIDEO: Dokáže Machr den nechlastat? To byste se divili!

V další epizodě Vinařů s příznačným názvem sumec se bude bojovat o Jana Žižku z Trocnova. Tedy ne o Jana Žižku, ale o stejnojmenného sumce. A porybný Machr by měl být u toho.
Témata článku:
Komentáře

reklama