O úplňku se loučení se svobodou nedoporučuje. Své o tom ví Vinaři (a pivaři)

Hřéba se žení, už je to tak. A i když spolu zpočátku soupěřili, cítí nyní Láďa Karas velkou sounáležitost. Rozhodne se tedy svého parťáka „v lovu“ žen pozvat na velkou rozlučku se svobodou. Ta se ale poněkud zvrtne… Sledujte v neděli ve 20:15 na Primě další epizodu Vinařů s názvem Úplněk.

Láďa Karas se ve svém stylu, jak lovit ženy, stále zdokonaluje. Zároveň ale pochopil, že je také třeba mít kde hlavu složit. Uzavřel proto dohodu s Máňou Sumečkovou. On bude obhospodařovat její zahradu a dům (a občas taky ji), ona mu bude vyvářet a normálně se o něj starat.

Ale Máňa už má zahýbání tak akorát dost, a hlavně má taky svou hrdost! Navíc, Láďa si nemůže moc vyskakovat, protože nemá, kam jinam by šel. A protože si i tak dost vyskakuje, má smůlu – nemůže jít o úplňku tak jako každý měsíc „lejt piva“ do hospody. Když nebyl schopný opravit satelit a vyhnat krtka, má zaracha, kámoši-nekámoši. To to ten strdínský hřebec dopadl, co?

Když už jsme u Hřebce, ten se bude ženit, marná snaha! A jelikož je (nebo alespoň býval) taky pěkný proutník a Monika Waldemarová ho stejně ulovila do chomoutu, pojme Sumečková šílený nápad, že by si i ji Karas mohl vzít. Jenže jak k tomu mustanga dotlačit? Stačí malá lest…

To se ale nebude ani trochu líbit Kláře, která si začíná všímat, že se to všechno ve Strdíně tak nějak páruje. A ona je sama jak ten kůl v plotě… Houstnout to začíná i mezi Jarunou a Zdeňkem Bartákovými. Jejich špásování na finančním polštáři má totiž nečekané následky!

Dívejte se v neděli ve 20:15 na Primě na Vinaře!

Článek

Vinaři II ep 15 - Obrázek 3 Foto:

VIDEO: Hřéba se přece musí rozloučit se svobodou, tvrdí Karas

I když si tihle dva zpočátku moc „nesedli“ a Láďa měl pocit, že mu moravská konkurence bude ubírat úspěchy u žen, nakonec se spřátelili.

Článek

Vinaři II ep 15 - Obrázek 2 Foto:

VIDEO: Jaruna je v tom!

Jo, to stačí takhle jeden špás na finančním polštáři a rodina Bartákových bude hned o jednoho člena větší!

Článek

Vinaři II ep 15 - Obrázek 1 Foto:

VIDEO: Z Ládi Karase je normální podpantoflák

Nemožné se stalo skutečností. Ze strdínského svůdníka, nespoutaného mustanga Ládi Karase je podpantoflák.

Článek

Václav Postránecký alias Bedřich Pavlíček Foto:

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Vinaři II karton Chardonnay

Pokud milujete Chardonnay, zahrajte si s námi. Můžete vyhrát karton tohoto lahodného vína.

Komentáře

reklama