Pavel Nečas alias policajt Patrik Tauš se vrací s Vinaři II. Co se u jeho postavy změnilo?

Patrik Tauš není v koemdiálním seriálu Vinaři žádným nováčkem. Coby nebojácný křetický policista se v první sérii seriálu pouštěl do boje s kriminálními živly, ale zároveň se nechal sekýrovat svojí milovanou manželkou Hedvikou.

Sekýrování od manželky zůstane v druhé sérii zachováno, nicméně s kariérou policisty má Patrik útlum. Jeho činorodá žena totiž odmítla mateřskou dovolenou, a tak se jí musel ujmout Patrik.

Druhou řadu Vinařů tedy stráví s nemluvnětem Páťou v náručí, případně v kočárku, v roli otce. Herec Pavel Nečas, který Patrika hraje, si otcovskou roli nazkoušel nedávno v reálném životě na synovi Jonášovi, kterému jsou momentálně tři roky. Jak na svá první otcovská léta Pavel Nečas vzpomíná? I to se dozvíte v našem rozhovoru.

Jak se Patrikovi povede s malou dcerkou na čistě pánské jízdě do severních Čech? To uvidíte již tuto neděli v první epizodě seriálu Vinaři II, ve 20:15 na Primě.

Článek

Johana Freywaldová hraje Gábinu Karasovou Foto:

Podívejte se na rozhovor s Johanou Freywaldovou ze seriálu Vinaři II

V nové řadě seriálu Vinaři se to jen hemží novými postavami. Jednou z nich je i Gábina Karasová, strdínská kráska a sestra místního playboye Ládi.

Článek

Setkání Machra s Hroudou Foto:

VIDEO: Víš, že je v pivu alkohol? No jasně, a děti noší čáp...

Křetický porybný Machr je solitér. Žádnou blízkou duši nemá, a proto je mu celoživotně nejbližší alkohol.

Článek

Ach ti Bartákovi Foto:

VIDEO: Taky vás tak štve, jak končí Vrchní, prchni? To si budete rozumět s Bartákovými

Vy ještě neznáte Bartákovi? No tak to vás s nimi musíme co nejrychleji seznámit, v nové řadě Vinařů vás totiž budou bavit! A jak je nejlépe představit? Tak třeba tím, že...

Článek

Tomica s Vlčkem Foto:

VIDEO: Jak nalákat lidi do církve? Trocha násilí neuškodí. To dobře ví Franta Vlček

Padre Tomica není příliš nadšený z toho, že je v jeho novém působišti tak málo oveček. Protože je to ale rozený optimista, neztrácí naději a věří, že se jeho "stádo" brzy...

Článek

Sumečková Foto:

VIDEO: Setkání s touhle sympaťačkou by jednomu zkazilo den

Padre Tomica se stěhuje z jižní Moravy do severních Čech a nevypadá to na nejlepší boží volbu. Nejen, že se Severočeši jeví tak trochu jako neznabozi, ale nemají ani úctu...


Témata článku:
Komentáře

reklama