První velký případ pro policistu Patrika Tauše uvidíte online v desáté epizodě Vinařů I

Epizoda cimbál se bude celá točit kolem zmizení legendárního hudebního nástroje a smrti místního cimbálisty, který ovšem nebyl žádné neviňátko. Policajt Patrik Tauš tak konečně dostane šanci řešit svůj první skutečně kriminální případ. Ale bude to nakonec on, kdo záhadu vyřeší?

Křetický cimbálista a velký karbaník Straka zemřel. A spolu s jeho životem zmizel i legendární hudební nástroj. Pro policistu Patrika Tauše je to konečně šance na velké vyšetřování. Zdá se totiž, že spolu obě události souvisí. Stopy vedou do Mušova, líhně karbanu, ale prokázat se nedaří nic.

To až cílevědomé Stázi se nakonec podaří rozjet akci za účelem navrácení cimbálu do Křetic. A akce to bude minimálně stejně složitá jako povinnosti faráře Tomici vymyslet o Strakovi smuteční řeč. Cimbálistu totiž nikdo neměl rád a všem se vlastně jeho smrtí tak trošku ulevilo. Pohřeb se nicméně blíží, takže bude muset Tomica chtíc nechtíc vymyslet….

Prohlédněte si galerii k epizodě:

Bože, vrať nám cimbál! Foto:

Článek

Julie s Buddy u lomu Foto:

VIDEO: Julie z Vinařů prostě miluje víno! A taky Buddyho!

Julie Vlčková se do Buddyho docela zakoukala. I tak ji ale občas dokáže pořádně vytočit! A jak nejlépe uklidnit nervy? Přece skleničkou.

Článek

Karbaník Straka Foto:

VIDEO: Karbaníka ve Vinařích trefí šlak!

Vinaři budou mít tuhle neděli pěkně zapeklitou zápletku!

Témata článku:
Líbil se vám tento článek?
Komentáře
Komentáře

reklama