Sexy hasiči a dámská bitka ve Vinařích I. Mrkněte se na to online

V patnácté epizodě Vinařů se bude, na co dívat! Hlavním tématem, které budou všichni řešit, budou totiž regionální hasičské hry. A protože hlavními aktéry budou dva nesmiřitelné týmy Křetic a Mušova, je jasné, že celá záležitost určitě neproběhne v poklidu.

V bzeneckém sklípku se chystá losovačka dalšího ročníku regionálních hasičských her. V napjaté atmosféře je slyšet pouze modlící se padre Tomica, který něco nesrozumitelně opakuje pořád do kola. Z osudí se vytahuje první soutěžící - Křetice. Padre Tomica i ostatní netrpělivě vyčkávají, kdo se stane jejich letošním soupeřem. Usmívající se Julie Vlčková vytahuje z osudí další balonek.

Rozbaluje lístek, na kterém stojí Mušov. Farář Tomica zbledl a pokřižoval se. Mušovákům se zalily oči krví a pomalu si začínají brousit zuby na skalp všech křetičáků. Patrik Tauš žádá posily z ředitelství. Osudný den se přiblížil. Dobude Mušov křetickou pevnost?

Pavlíčkovi ale řeší mnohem důležitější problém než hasičské hry. Sám Bedřich už na provoz celého vinařství nestačí a společně se stresem, který na něho dopadá v souvislosti s hrami, se zhroutí. Zatím sice nejde o infarkt, ale je evidentní, že i ten může přijít mnohem dřív, než by kdokoliv čekal. Jenže když mu Luža zakáže nejen účast na hrách, ale i práci ve vinohradě a ve sklípku, Bedřich se pekelně naštve. Jenže jak nastálou situaci vyřešit?

Mrkněte na galerii k epizodě:

Mušovák Karel a policistou Patrikem domlouvají postup na derby Foto:

Článek

Křetické bitkařky Foto:

VIDEO: Stázi a Jiřina musí trénovat na rvačku. Podívejte se, jak se navzájem fackují

Mušovačky nejsou, stejně jako jejich manželé, žádná mírumilovná stvoření. A protože Patrik Tauš vymyslel, že se na derby budou namísto chlapů rvát jejich ženské, musí holt...

Článek

Mušovák a Tauš Foto:

VIDEO: Mušovák Karel a policajt Tauš dohodli pravidla boje. A rvát se budou ženské!

V Křetitích se koná každoroční hasičské derby. Letos bude ovšem o to pikantnější, že proti sobě budou stát Křetice a Mušov.

Témata článku:
Komentáře

reklama