SOUTĚŽ: Irsai Oliver není jen na burčák, chutná skvěle i jako víno. Vyhrajte ho karton!

Fuksa si na Irsai pochutná Foto: Fuksa si na Irsai pochutnáFoto: All

Honza Fuksa (Miroslav Táborský) z Vinařů Irsai Oliver miluje. Chutná totiž nejen jemu, ale i jeho milované koze Terezce.

No nedivte se, Terezka je přece nejváženější křetická občanka, tak si také musí občas dopřát pohárek!

Pokud jste se zatím s odrůdou Irsai Oliver setkali jen v podobě burčáku, ve které je velice oblíbená, nezoufejte. Právě teď máte totiž možnost se seriálem Vinaři vyhrát hned karton skvělých vín této odrůdy!

Co pro to musíte udělat? Není to nic složitého, stačí mít trošku přehled o víně a vinné kultuře a zodpovědět správně náš výherní kvíz.

K výhře stačí málo – zodpovědět správně všechny otázky v našem testu pro milovníky vína a mít trošku štěstí. Vyhrává ten, kdo jako 100. v pořadí odpoví správně na všechny otázky, případně poslední soutěžící se správným výsledkem.

Soutěž probíhá do neděle 2. listopadu do 20.15 hodin.

Soutěžní kvíz najdete TADY: www.zdarecmoravo.cz/kviz!

Článek

Na burčák z Irsaie nedá Fuksa dopustit Foto:

Irsai Oliver, ideální nejen na burčák! A Fuksa to dobře ví

Koza Terezka a křetický mudrc mají maďarskou odrůdu v lásce, to se dozvíte již v neděli v další epizodě Vinařů. Pro něj je skvělou surovinou pro burčák, pro všechny vinaře...

Článek

franta vlček Foto:

VIDEO: Co je vlastně to zarážání hory, které se odehrálo ve Vinařích? Ptali jsme se odborníka

U Františka Vlčka v poslední epizodě vinař probíhalo tzv. Zarážání hory. Kdo epizodu "Bomba" v neděli viděl, asi si udělal obrázek, o jakou akci se jedná. My jsme se ale...

Článek

Anna Fialová hraje ve Vinařích Julii Foto:

VIDEO: Mrkněte se na rozhovor s Annou Fialovou, která ve Vinařích hraje Julii Vlčkovou

Juliin táta je František Vlček, velkovinař, ze kterého mají lidé v Křeticích tak trochu strach. Tedy snad až na radu starších v čele s Bedřichem Pavlíčkem. Bedřicha Vlček...

Článek

Bedřich nechce dopustit, aby se konalo u Vlčka Foto:

To je Bomba! Epizoda Vinařů s názvem Bomba je na PrimaPLAY!

Jestli jste ji nestihli ve středu ve 20.15 normálně na Primě, podívejte se na ní teď. A nebo se mrkněte na nejvtipnější momenty. Bylo jich tam docela dost, dle našeho soudu!

Článek

Fuksa právě objevil bombu! Foto:

VIDEO: Bomba ve vinohradě! Všem hrozí nebezpečí!

Františkovi Vlčkovi se konečně podařilo, aby se po letech, kdy se tradiční zarážání hory odehrává u Pavlíčků, odehrála tato důležitá událost v jeho vinohradě.

Komentáře

reklama