SOUTĚŽ: Vyhrajte se seriálem Vinaři karton Modrého Portugalu (a nejen to)

Buddy s Julií milují Modrý Portugal Foto: Buddy s Julií milují Modrý PortugalFoto: All

Svatý Martin na bílém koni sice nepřijel, ale alespoň díky Svatomartinským vínům zvýšil zájem o tenhle chutný a zdravý mok. I Buddy s Julií Svatomartinská mají rádi. A jak to všechno souvisí se soutěží a Modrým Portugalem?

Modrý Portugal je totiž hlavní modrá odrůda, která se používá pro výrobu Svatomartinských vín. Setkat se s ním ale můžete samozřejmě po celý rok, nejen po 11. listopadu. Pokud ho ale ještě neznáte, máte právě teď ideální šanci jej ochutnat.

Co pro to musíte udělat? Není to nic složitého, stačí mít trošku přehled o víně a vinné kultuře a zodpovědět správně náš výherní kvíz.

K výhře stačí málo – zodpovědět správně všechny otázky v našem testu pro milovníky vína a mít trošku štěstí. Vyhrává ten, kdo jako 100. v pořadí odpoví správně na všechny otázky, případně poslední soutěžící se správným výsledkem.

Soutěž probíhá do neděle 16. listopadu do 20.15 hodin.

Soutěžní kvíz najdete TADY: www.zdarecmoravo.cz/kviz!

Plachta Prima fresh vydává nový časopis - v prodeji Foto: Plachta Prima fresh vydává nový časopis - v prodejiFoto: All

 

Článek

Buddy a Julie si na Portugalu "ujíždí" Foto:

Modrý Portugal nejspíš vůbec není z Portugalska. Věděli jste to?

Na svatého Martina ponořte se do vína. Třeba do Modrého Portugalu jako Julie s Buddym ze seriálu Vinaři. Ještě předtím se ale pojďte seznámit jak s Modrým Portugalem, tak...

Článek

Maldavia Foto:

EXKLUZIVNĚ: Poslechněte si hymnu státu Maldavie. Díky seriálu Vinaři!

Poslechnout si ji můžete už teď s předtihem, i s vizuálním doprovodem budete mít šanci v neděli ve 20.15 na Primě v epizodě Vinobraní.

Článek

Ruka zákona dosáhne i do vinohradů Foto:

Na PrimaPLAY najdete nové Vinaře. Podívejte se, jak bojovali proti špačkům

Jedenáctá epizoda je za námi. Bedřich Pavlíček i František Vlček v ní každým svým způsobem bojovali proti špačkům, kteří se rozhodli, že jim trošku „zredukují“ úrodu.

Článek

Václav Postránecký a Pavel Nečas Foto:

VIDEO: Špačci jsou ďáblova stvoření. Jak se s nimi ve Vinařích vypořádají?

Jednou za rok musí Křetice odolávat katastrofě – náletu špačků. Každý z vinařů s nimi bojuje po svém. Bedřich na to jde ze začátku tradičně za pomoci Michala a brokovnice…

Článek

 

Komentáře

reklama