SOUTĚŽ: Vyhrajte se seriálem Vinaři a ochutnejte neznámou odrůdu Cabernet Cortis

Olin si Cabernet Cortis rád dá Foto: Olin si Cabernet Cortis rád dáFoto: All

Cabernet Cortis nepatří zrovna mezi nejznámější a nejčastěji konzumovanou modrou odrůdu vína u nás. Vězte ale, že dokáže opravdu zachutnat.

Jen není úplně snadné se k lahvince této dobroty dostat, protože se u nás na moc velké výměře nepěstuje. Vy ale máte exkluzivní možnost se k tomuto lahodnému moku dostat v podstatě bez práce!

Co pro to musíte udělat? Není to nic složitého, stačí mít trošku přehled o víně a vinné kultuře a zodpovědět správně náš výherní kvíz.

K výhře stačí málo – zodpovědět správně všechny otázky v našem testu pro milovníky vína a mít trošku štěstí. Vyhrává ten, kdo jako 100. v pořadí odpoví správně na všechny otázky, případně poslední soutěžící se správným výsledkem.

Soutěž probíhá do neděle 7. prosince do 20.15 hodin.

Soutěžní kvíz najdete TADY: www.zdarecmoravo.cz/kviz!

Článek

Cabernet Cortis je lepší zralejší Foto:

Cabernet Cortis je oblíbená odrůda Olina Vlčka z Vinařů. Je totiž jako on!

Že vám ale spojení Cabernet Cortis nic neříká? Inu, chyba není na vaší straně, tahle odrůda je totiž opravdu mladá a velmi zřídka pěstovaná. V poslední době se ale dostává...

Článek

Luža na "vlašák" nedá dopustit! Foto:

Ryzlink vlašský je základ každého pitného režimu. Alespoň podle Vinařů

Doktor Luža ze seriálu Vinaři je přesvědčen, že „vlašák“ je základem pitného režimu. Ovšem pozor, důležitá je i pravidelnost jeho konzumace!

Článek

Ten se ale bojí, aby ho Jiřina nepodvedla. Nebezpečí číhá všude Foto:

Vinaři se na lovu pěkně zmasakrovali. Podívejte se na to na PrimaPLAY

Čtrnáctá epizoda Vinařů s názvem Lovecká sezona je za námi. Všichni ji tedy nakonec ve zdraví přežili, ale bylo to o fous. Vy jste ji ještě neviděli? Pak si ji pusťte...

Článek

Heduš chce klokana Foto:

VIDEO: Klokan se vraždit nebude. Ale zároveň bude určitě chutný, spekuluje Heduš

Zástupkyně jemného pohlaví z Křetic se sešly, aby chlapům zatrhly nápad s lovem klokana. Jenže jak známe Heduš, miluje dobré jídlo nade vše. Dobře o tom ví i Hřebec s...

 

Témata článku:
Komentáře

reklama