Utekli vám Vinaři? Právě teď je sledujte tady díky PrimaPLAY!

Machr v akci Foto: Machr v akciFoto: Martina Vicanová

Jan Žižka z Trocnova se vrátil! Tedy nikoliv onen vojevůdce, ale legendární křetický sumec! Pokud vám jeho návrat na obrazovce unikl, nic se neděje. Podívat se na něj můžete totiž i tady!

A na další Vinaře se těšte už příští neděli ve starý známý čas na televizi Prima. Mezitím si ovšem budete moci zasoutěžit o karton Veltlínského zeleného (stačí prokázat něco málo znalostí o víně), uvidíte speciální vystřižené scény z dalšího dílu a pobavíte se u rozhovoru s herci ze seriálu Vinaři.

 

Sledujte www.iprima.cz/vinari!

Článek

Na tohle ho asi neulovíme... Foto:

Chytí křetičtí legendárního sumce? Dívejte se v pondělí na seriál Vinaři

Šestá epizoda Vinařů se řítí na televizní obrazovky. Díl s názvem Sumec na Primu vtrhne v pondlí ve 20.15. A jak jeho jméno napovídá, vše se bude točit kolem pořádného macka!

Článek

Petra to s Machrem myslí dobře Foto:

VIDEO: Dokáže Machr den nechlastat? To byste se divili!

V další epizodě Vinařů s příznačným názvem sumec se bude bojovat o Jana Žižku z Trocnova. Tedy ne o Jana Žižku, ale o stejnojmenného sumce. A porybný Machr by měl být u toho.

Článek

Nález učiněn! Foto:

VIDEO: Jezdci apokalypsy jsou proti tomuhle málo! Co hrozí Křeticím?

Hříchy celé obce mohou být i na zkušeného faráře, jako je Tomica (Pavel Liška), moc. Jenže jak si pomoci, když se vám každý chodí vyzpovídat a ulevit tak svému svědomí?...

Komentáře

reklama