Užijte si košt Pálavy na Pálavě v další epizodě Vinařů I. Sledujte to všechno online

Košt Pálavy, to je v Křeticích, malé obci pod Pálavskými vrchy, vždycky velká událost. Tentokrát se jí zúčastní i neobvyklí hosté, které ztvární herecké hvězdy. Mrkněte se na sedmou epizodu online!

Na koštu bude mít hlavní slovo padre Tomica. Tedy alespoň co se uvedeného začátku akce, vyhlášení vítězů a správy přihlášených vín týče. Již tradičně proti sobě bude stát Bedřich Pavlíček a František Vlček, ale ani jeden z nich nakonec nebude tím, kdo skutečně zazáří.

Křetické dámy budou mít totiž oči jen pro jednoho – elegána Křižana, architekta, milovníka vína a drobného vinaře z Prahy. Původem křetičák už v malebné vísce dávno nežije, ale když se do rodiště vrátí, vždycky to vzbudí rozruch. I on se rozhodne přihlásit se do koštu.

Jenže co by to bylo za košt, kdyby se něco nesemlelo? No ano, i na rvačku dojde. A kdo ji vyprovokuje?

Prohlédněte si fotogalerii:

František se chystá na košt Foto:

Článek

Tauš pojal celou akci zodpovědně Foto:

VIDEO: Policajt a takhle se zřídit! To je možné jenom ve Vinařích

V nedělní epizodě čeká Křetice košt Pálavy, což je v malé obci na Mikulovsku událost číslo jedna. Není se proto moc čemu divit, že se očekává velká pijatika. A právě tu by...

Článek

Tereza Kostková a Karel Roden Foto:

VIDEO: Karel Roden balí Terezu Kostkovou!

I když jenom v seriálu Vinaři. V nedělní epizodě Košt se totiž objeví jako architekt a milovník vína Křižan. Podívejte se už teď, jak to mezi nimi jiskří!

Článek

Marian Roden hraje Mušováka Karla Foto:

VIDEO: Marian Roden je pěkný rváč. Přesvědčte se o tom ve Vinařích

V seriálu hraje totiž věčného agresora, Mušováka Karla. A protože se v Mušově rádi perou a jsou tím známí na celí jižní Moravě, je jasné, že i v Křeticích jsou na jejich...

Článek

I ten nejsvatěšjí někdy zhřeší Foto:

VIDEO: Hříchy padreho Tomici aneb Když má farář své dny

Občas se stane, že i zástupce Boha tady na Zemi není úplný svatoušek a podlehne volání hříchu. Ale padre Tomicovi to odpustíme, ne?

Témata článku:
Komentáře

reklama