V nedělních Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

Kdepak, Bartákovi nevynechají jedinou příležitost k výdělku. A protože se to Frantovi Vlčkovi bude zrovna "hodit do krámu", nejvíc si to nakonec odskáče Bedřich Pavlíček. Nenechte si v neděli ve 20:15 ujít druhou epizodu seriálu Vinaři II s názvem Léčitel.

Bedřich Pavlíček si sice hezky užil na vinohradu, ale už se chystá domů za svojí Stázi. Jenže to vypadá, že je celý svět proti jeho návratu do Křetic – pěšky to nestihne a ani místní šampion traktorových závodů Bobík ho na vlak včas dopravit nestihne.

Franta Vlček se rozhodne, že sázku s Waldemarem nezruší a pustí se do práce. Jako námezdní sílu si vezme Patrika, Hřebce a Machra, tedy pracanty vskutku „k nezaplacení“. Když se ovšem dozví, že Bedřich nestihl vlak do Křetic, napadne ho ďábelský plán – bude to právě Bedřich, kdo mu pomůže sázku vyhrát. Je přece nejlepší křetický vinař.

Jenže Stázi Bedřichovi práci ve vinohradě zakázala. A Bedřich jí nemůže lhát. Jak to tedy vymyslet? Je na čase vymyslet další ďábelský plán, na to je Franta Vlček mistr. Přesvědčí Stázi, že Bedřich musí ve Strdíně zůstat, protože podstupuje speciální léčebnou terapii, která mu má zlepšit jeho podlomené zdraví. Aby svůj plán dovedl k dokonalosti, nemá Franta problém s tím „zapřáhnout“ falešného léčitele, ani namočit Bedřicha do vany s bahnem. Jen aby tyhle „léčebné procedury“ nestály Bedřicha nakonec jeho zdraví doopravdy…

Jenže ani sebelepší vedení nedokáže do práce donutit Machra, který má z práce deprese, Hřébu, kterého zajímají víc než zálistky strdínské dámy nebo Patrika, který má starost jenom o svoji Páťu. Na jednoho hodně šikovného a výkonného pracanta ale Bedřichova přirozená autorita působit naštěstí bude. Společně s Machrem tak dokáží, že i ten největší obecní blázen má dobré srdce a pracovní morálku. Jen se musí vědět, jak na něj. A to není jen tak!

Podívejte se na upoutávku:

Druhou epizodu seriálu Vinaři II – Česká mise s názvem Léčitel sledujte v neděli ve 20:15 na Primě!

Článek

Křetičtí ve Strdíně Foto:

Nestihli jste první epizodu seriálu Vinaři II? Najdete ji na Prima PLAY

V neděli vysílala od 20.15 televize Prima první epizodu pokračování úspěšné komedie o víně a vinařích Vinaři II. Jestli jste epizodu v televizi nestihli, nezoufejte. Díky...

Článek

Franta Vlček se vsadil... Foto:

VIDEO: Noční můra Franty Vlčka nabyla hrozivě reálných rozměrů

Pod vlivem alkoholu dělá člověk různé psí kusy. Ale to, co se povedlo Frantovi Vlčkovi, to je přímo kapitální kousek!

Článek

Režisér Martin Kopp Foto:

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s režisérem Vinařů II Martinem Koppem

Za Martinem Koppem jsme si zajeli pro rozhovor přímo na natáčení seriálu Vinaři do obce Pyšely. Počasí štábu sice moc nepřálo, i tak si ale na nás pan režisér udělal chvilku.

Článek

Setkání Machra s Hroudou Foto:

VIDEO: Víš, že je v pivu alkohol? No jasně, a děti noší čáp...

Křetický porybný Machr je solitér. Žádnou blízkou duši nemá, a proto je mu celoživotně nejbližší alkohol.

Článek

Bez názvu Foto:

VIDEO: Když se sejdou dva velkovinaři, nemůže z toho vzejít nic dobrého

Dva kohouti na jedno kurníku nedělají nikdy dobrotu. A ještě, když jsou ti kohouti vinaři, co "jedou ve velkém", a kurník je malá vesnička Strdín, to se pak mohou dít...

Komentáře

reklama