VIDEO: Dárek od Bartákových? Tak v tom bude určitě nějaký háček

Zdeněk a Jaruna Bartákovi jsou pěkní ptáčci. Nic nikomu nedají zadarmo, a pokud ano, stejně je to většinou nehodnotný "klumpr". Jakmile se ovšem naskytne alespoň malá šance na prospěch, té se chopí Bartákovi okamžitě.

A přesně to se stane, když farář Tomica vyhlásí dobrovolnou sbírku. Z prvního slova sbírka se Bartákovi mírně zvedne tlak, ale když ho Jaruna seznámí se svým plánem, jak si nahnat u Boha plusové body a nic na tom netratit, je nadšený. Ona ta jeho manželka má taky podnikatelského ducha!

Boží mlýny nicméně melou pomalu, ale jistě, takže to nakonec dopadne celé úplně jinak, než by si vykutální Bartákovi vůbec dokázali představit.

Jak? To se dozvíte v pokračování seriálu Vinaři II - Česká mise v neděli ve 20.15 na Primě!

Článek

Machr ve vinohradě Foto:

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

Hrouda je tak trochu smolař celého Strdína. Místní blázen, který je na světě úplně sám - otce i bratra pochoval a někoho blízkého aby pohledal.

Článek

Bedřich a Barták Foto:

V nedělních Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

Kdepak, Bartákovi nevynechají jedinou příležitost k výdělku. A protože se to Frantovi Vlčkovi bude zrovna "hodit do krámu", nejvíc si to nakonec odskáče Bedřich Pavlíček....

Článek

Křetičtí ve Strdíně Foto:

Nestihli jste první epizodu seriálu Vinaři II? Najdete ji na Prima PLAY

V neděli vysílala od 20.15 televize Prima první epizodu pokračování úspěšné komedie o víně a vinařích Vinaři II. Jestli jste epizodu v televizi nestihli, nezoufejte. Díky...

Článek

Bez názvu Foto:

VIDEO: Hřebec se snaží ukořistit grandslam. Ale nebude to mít jednoduché

Když se Hřebec ve strdínské hospodě seznámil s hospodskou Hamplovou a její dcerou Klárou, našel svůj smysl života. Už žádné obyčejné svádění, tady jde o grandslam!

Článek

Sumečková Foto:

VIDEO: Setkání s touhle sympaťačkou by jednomu zkazilo den

Padre Tomica se stěhuje z jižní Moravy do severních Čech a nevypadá to na nejlepší boží volbu. Nejen, že se Severočeši jeví tak trochu jako neznabozi, ale nemají ani úctu...


Témata článku:
Komentáře

reklama