VIDEO: Hřebec mentoruje Michala, jak zapůsobit na Petru

Kdo jiný by měl pomoci „mládí“ v seznamovacích taktikách než protřelý křetický donchuán Hřebec. Ještě navíc, když se Michal snaží o takové „sousto“, jako je Petra.

Ještě kdyby se tak jednalo o normální podmínky a konzumovalo se víno, ale konzumace burčáku, to je i pro tak zkušeného samce jako Hřebec nejistota. Michal by si proto měl vzít Hřebcův styl „Panter“ k srdci.

Co myslíte, zabere to? 

Dozvíte se v neděli ve 20.15 na Primě v další epizodě Vinařů.

Článek

Buddy si je jistý, že Petra Michalovi podlehne Foto:

VIDEO: Buddy udílí Petře jako starší bratr rady. Bojí se o ni totiž

Ne že by k tomu měl nějaký extra důvod, ale protože sám dobře ví, jak jsou holky po konzumaci povolné, považuje za základní s Petrou tohle všechno probrat.

Článek

Na Fuksu má Jiřina spadeno Foto:

Ve Vinařích se rýsují nové páry. Dívejte se na tu romantiku v pondělí!

Buddy a Julie, ti byli jasní skoro od začátku. Teď se ale začíná schylovat k dalším, mnohem nečekanějším spojením. To vše na pozadí tradiční křetického závodu Tour de...

Článek

V Křeticích to žije Foto:

VIDEO: Seznamte se s Tour de Burčák. Bude to náročné

Tour de Burčák je význačnou každoroční křetickou událostí. Nejen, že se při ní koštují nejlepší burčáky vinařů, ale ještě se trošku „protáhne“ tělo.

Článek

Hřebec s Chardonnay umí pracovat Foto:

Na odrůdu Chardonnay nikdo neřekne NÉ!

Jak říká Hřebec z Vinařů: „Chceš-li dámy přítulné, tak jim nalej Chardonnay“. S tím se dokážeme ztotožnit, protože Chardonnay je odrůda, která opravdu učaruje každému.

 

 

 

Témata článku:
Komentáře

reklama