VIDEO: Lucie Benešová bude jako Heduš ve Vinařích drandit v sajdkáře!

Lucie Benešová si natáčení na jižní Moravě užívá Foto: Lucie Benešová si natáčení na jižní Moravě užíváFoto: Martina Vicanová

Hedvika Taušová je ženská pěkně od rány – nejvíc "sežrat" to dává samozřejmě svému manželovi, policistovi Patrikovi, kterého hraje Pavel Nečas. Její představitelka, herečka Lucie Benešová, si seriálové manželství s policistou užívá. Patrik, potažmo Pavel, je totiž samý vtípek!

Dovedete si představit, že byste byla doopravdy vdaná za policistu?

Ne, ani jsem o tom vlastně nikdy nepřemýšlela. Ale zase kdyby ten chlapík byl fajn a zamilovali jsme se, tak jo, to bych si toho policistu klidně vzala. Pravda ale je, že mě vždycky spíš zajímaly takové umělecké typy mužů. Každopádně mě to ale baví hrát.

Jaký je Pavel Nečas jako Patrik Tauš, váš seriálový manžel?

Musím říct, že můj seriálový manžel Pavel Nečas je jako policista velmi vtipný, takže mě hodně baví s ním hrát. Nevím, jestli já tam budu vtipná, ale on to když tak zachrání.

Podívejte se na videorozhovor s Lucií Benešovou:

 

A s kým je podle váš na place největší legrace?

Myslím si, že sám o sobě je vtipný právě Pavel Nečas. On totiž říká od rána do večera vtipy, a musím říct, že někdy na můj vkus i pěkně přisprostlé! S Pavlem se opravdu člověk nenudí, jsem ráda, že ho mám za parťáka. Třeba když točíme „nočku“, vypráví celou dobu až do rána, takže vlastně ani nemáme čas být unavení.

Takže vás natáčení Vinařů evidentně baví...

Je radost to točit! Po dlouhé době, co jsem byla zavřená v ateliéru na různých seriálech, je to taková třešinka na dortu, točit filmově a ještě k tomu venku na jižní Moravě, kterou miluju. A navíc u dobrého vínečka a se skvělými lidmi. Tady jsou totiž lidi, co mají srdce na dlani. Nabídku, abych hrála v seriálu Vinaři, jsem přijala bez rozmyslu a mám z toho velkou radost.

Prohlédněte si galerii:

Lucie Benešová si natáčení na jižní Moravě užívá Foto:

 

Seznamte se s Hedvikou Taušovou! 

Seriál Vinaři sledujte každou neděli od 20:15 na Primě!

Článek

Buddy (Jan Brožek)

VIDEO: Jak se fotili herci ze seriálu Vinaři na billboardy a reklamy a jak to nakonec dopadlo?

Tereza Kostková, Václav Postránecký, Pavel Liška, Zdeněk Junák, Oldřich Navrátil, Lucie Benešová... To je jen krátký výčet hereckých osobností, na které se můžete těšit v...

Článek

Buddy (Jen Brožek) se hned v první díle vypraví na lup!

VIDEO: Co nejradši pije představitel Buddyho Jan Brožek?

Buddy, jak si nechává řádně "po pražsku" říkat Bedřich Hýsek, vnuk vinaře Pavlíčka, je flákač z hlavního města, který se najednou (nikoliv však o vlastní vůli) ocitá na...

Článek

Vinaři - Dopravní kontrola

VIDEO: Nejlepší hlášky seriálu Vinaři. Budete se smát!

Pusťte si už teď sestřih nejlepších hlášek seriálu Vinaři. Od 31.8. jich vás na Primě čeká v každém díle mnohem víc.

Článek

Chinaski videoklip Vinaři

Chinaski natočili videoklip k novému seriálu Vinaři. PODÍVEJTE SE

My máme rádi víno ... Milujeme krásné ženy a zpěv ... A na věc jdeme přímo ... V žilách nám proudí moravská krev. To je krátká ukázka z nového videopklipu skupiny...

Článek

Kateřina Hýsková (Tereza Kostková) se vrací na jižní Moravu, do kraje svého mládí

VIDEO: Seznamte se s postavami seriálu Vinaři!

Na jaké herce a příběhy se můžete těšit v novém seriálu Vinaři, který začíná poslední srpnovou neděli ve 20:15 na Primě?

Komentáře

reklama