VIDEO: Striptýz ve Vinařích! Mrkněte se na něj

Honza Brožek, kterého z Vinařů znáte jako Buddyho, je nejen skvělý herec, ale má taky "pořádné koule". Před celým štábem a hordou herců odhodí stud i šaty a v druhém díle Vinařů předvede striptýz. A to zdaleka není všechno.

Jo, taková nedodržená sázka, tak může pěkně znepříjemnit život! Přesvědčí se o tom Buddy (Jan Brožek) a půlka Kladna, o Křetických nemluvě. Zejména u přítomných dam se tento výsledek prohrané sázky setká s kladným přijetím.

Ale pozor, kromě toho, že musel jít Jan Brožek opravdu přede všemi do naha, nazpíval osobně i svůj pěvecký part. Oblíbený song z klasického muzikálu Vlasy I got life zvládl i s tanečními kreacemi na jedničku, souhlasíte?

Skoro by si člověk scénu zaměnil s originálem, leč přiznejme si, že George Berger (Treat Williams) byl ve Vlasech přece jen trochu víc oblečený... A nedivíme se tomu, že nám Jan Brožek prozradil, že na natáčení téhle scény jen tak nezapomene!

Přečtěte si, co nám o ní řekl:

Článek

Buddy (Jen Brožek) se hned v první díle vypraví na lup! Foto:

VIDEO: Co nejradši pije představitel Buddyho Jan Brožek?

Buddy, jak si nechává řádně "po pražsku" říkat Bedřich Hýsek, vnuk vinaře Pavlíčka, je flákač z hlavního města, který se najednou (nikoliv však o vlastní vůli) ocitá na...

Na druhou epizodu seriálu Vinaři se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Článek

Kateřina (Tereza Kostková) nestačí zírat Foto:

Druhá epizoda Vinařů v pondělí na Primě! A bacha, přijedou Kladeňáci

Křetické už znáte, týden se s týdnem pomalu schází a další epizoda Vinařů je tu. Tentokrát se spolu s Kladeňáky vypravíte do Vlčkova vinařství. A nebude to jen tak,...
Komentáře

reklama