VIDEO: V nedělních Vinařích II Hřéba konečně zjistí, proč ho české ženy nechtějí!

A to zjištění se mu nebude vůbec líbit. Ukáže se totiž, že všechny místní děvy milují fešáka Láďu Karase. Situace ovšem nakonec nebude tak neřešitelná, jak se na první pohled zdálo. Co Hřebec vymyslí, aby dámy zaujal, to se dozvíte ve třetí epizodě Vinařů II v neděli ve 20:15 na Primě.

Franta Vlček prozřel – chce se stát lepším člověk. Jenže od týpka jeho charakteru se tomu nikomu nechce věřit. Že by se skutečně chtěl změnit?

Hedvika, která do Strdína přijela za Patrikem a malou Páťou bude Frantovi v nově nabyté sázce největší oporou. Je to tiž právě ona, kdo se vždycky ve vinařství dovedl postarat o organizační věci. A nejinak tomu bude i ve Strdíně.

O tom, že dokáže v sázce pomoci, chce ostatní přesvědčit i Hřebec. Je totiž potřeba prodat staré víno, které v Hamplově vinařství leží. Za prvé, aby nezabíralo místo, a za druhé, aby z něj byly alespoň nějaké peníze. A právě tohoto prodeje se ujme Hřebec. Už se totiž vidí, že dámy z okolí naláká nejen na víno, ale i sobě do světničky.

Jenže to se šeredně mýlí, na místní dámy jeho aura totiž vůbec nepůsobí. A kde jinde se snažit přijít věci „na kloub“ než v místní hospodě, centru všeho dění. Ještě když je tam hostinská ta zatraceně pěkná Hamplová!

Třetí epizodu Vinařů II s názvem Sklípek sledujte v neděli ve 20:15 na Primě!


Článek

Hřéba a Patrik nejsou zrovna největší pracanti  Foto:

Vy jste vážně neviděli druhou epizodu Vinařů II? Tak se na ní podívejte s Prima PLAY

O hodně byste totiž přišli! S druhou epizodou s názvem Léčitel se totiž bezvadně pobavíte. Nejvíc v ní zazáří hamižní Bartákovi, nicméně hodně prostoru dostane i nové duo...

Článek

Bartákovi milujou peníze Foto:

VIDEO: Barták se konečně blýskne jako podnikatel. A Jaruna ho za to bude zbožňovat

Jaruna je celý život přesvědčená, že na ně životní štěstí v podobě peněz stále někde čeká. A jak se ukázalo, bude na tom něco pravdy...

Článek

To je rozdíl! Foto:

FOTO: Podívejte se, jak maskéři mění herečku Rusevovou na kníratou babu Sumečkovou!

Herečka Anežka Rusevová je novou tváří druhé řady seriálu Vinaři. Filmoví maskéři tuhle sympatickou holku změnili k nepoznání – má knír a srostlé obočí! V normálním životě...

Článek

Machr ve vinohradě Foto:

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

Hrouda je tak trochu smolař celého Strdína. Místní blázen, který je na světě úplně sám - otce i bratra pochoval a někoho blízkého aby pohledal.

Témata článku:
Komentáře

reklama