15. epizoda: Derby

V obecním úřadě se chystá losovačka dalšího ročníku regionálních hasičských her. V napjaté atmosféře je slyšet pouze modlící se padre Tomica, který něco nesrozumitelně opakuje pořád do kola. Z osudí se vytahuje první soutěžící - Křetice. Padre Tomica i ostatní netrpělivě vyčkávají, kdo se stane jejich letošním soupeřem.

Usmívající se Julie Vlčková vytahuje z osudí další balonek. Rozbaluje lístek, na kterém stojí Mušov. Farář Tomica zbledl a pokřižoval se. Mušovákům se zalily oči krví a pomalu si začínají brousit zuby na skalp všech křetičáků. Patrik Tauš žádá posily z ředitelství. Osudný den se přiblížil. Dobude Mušov křetickou pevnost?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si fotogalerii:

 

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

Článek

Machr Michalovi s Petrou hodně pomohl Foto:

Sexy hasiči a dámská bitka ve Vinařích I. Mrkněte se na to online

V patnácté epizodě Vinařů se bude, na co dívat! Hlavním tématem, které budou všichni řešit, budou totiž regionální hasičské hry. A protože hlavními aktéry budou dva...
Témata článku:
Líbil se vám tento článek?
Komentáře
Komentáře

reklama