Vinaři II - 12. epizoda: Mnich

Hamplová a Tomica spolu Foto: Hamplová a Tomica spoluFoto: All

Dvanáctá epizoda seriálu Vinaři II s názvem Mnich.

Ve dvanácté epizodě Vinařů jako by se snad všichni zbláznili. Franta Vlček opět najde své oblíbené náboženství, Klára se rozhodne obětovat Jožina, protože není dostatečný satanista. A farář Tomica, ten pomalu, ale jiste podléhá pokušení v podobě hospodské Hamplové. 

Mezi Tomicou a Hamplovou to začíná vřít, každý z nich to ovšem řeší jinak. Respektive Jana Hamplová to neřeší nijak, jen zamilovaně kouká a chová se obecně dost podivně. Tomica se vrhne na bodybuilding a snaží se myšlenky na ženu zahnat kliky, dřepy a posilováním s činkami. Nezdá se ovšem, že by tahle taktika moc zabírala...

Ani ve vinohradě není klid. Mělo by se začít stříkat, ale Franta nemá čím. Navíc se objevují špačci. A Franta Vlček začíná být přesvědčený, že je to tím, že nevěří v žádného Boha. Díky Jožinovi ovšem dojde osvícení! Ono totiž Jožin sice hraje v metalové kapele a tváří se, že věří v Satana. Jenže sám je zapáleným buddhistou, a rozhodne se tohoto mírumilovného učení zasvětit i Frantu. Sám se tak nicméně dostane do hledáčku "bojovnice" za satanismus a bude mít dost namále!

Hřebcovi „hrabe“ z Moniky. Co ho ale udiví nejvíc, když si strdínské ženy a dívky uvědomí, že dokáže žít v normálním vztahu, začínají o něm mít zájem. Jenže co teď, když žije s Mončou? Nic naplat, Hřéba má smůlu… Moniky se ale chce zbavit. Tak ho napadne, že by bylo nejlepší ji „vrátit“ Waldemarovi. Walda má ale dost jiné plány a Hřéba z nich nebude vůbec, ale vůbec nadšený!

 

Článek

Tomica je ve stresu Foto:

Farář a hospodská to dají dohromady. Tohle uvidíte jedině ONLINE ve Vinařích!

Dvanáctá epizoda Vinařl je pořádný "nářez"! Byla by škoda, kdyby vám utekla. Tak šup, mrkněte se na ni online!

 

Článek

Hřéba nechápe Foto:

VIDEO: Hřéba má utrum, Monika si ho pěkně omotala kolem prstu

I když se Hřebcovi do vážného vztahu něchtělo, čím dál více se s Monikou Waldemarovou zaplétá.


Líbil se vám tento článek?
Komentáře
Komentáře

reklama