VIDEO: Super tip na víkend od Vinařů, co takhle navštívit Mikulov?

Mikulovské panorama Foto: Mikulovské panoramaFoto: thinkstock.com

Jasně, v neděli ve 20.15 už to chce být doma a zapínat další díl Vinařů, to je nám jasné. Ale ani v Mikulově nebudete seriálu Vinaři moc vzdáleni.

I tady se totiž natáčelo. Sice ne přímo ve měste, kam vás tímto videem zveme, ale v nedalekém mikulovském lomu. Jo, je to přesně ten lom, u kterého Michal "ujíždí" na skákání do vody. Lom není daleko a z centra Mikulova k němu vede příjemná procházka.

Skutečné skvosty v Mikulově najdete přímo v centru města - Dietrichsteinskou hrobku, Mikulovský zámek a vlastně celé centrální náměstí. Krásám mikulovska ale podlehnete samozřejmě i na dalších místech - třeba na nedalekém Svatém kopečku, odkud je krásný výhled na pálavské vinice, nebo v jeskyni Turold, kterou najdete kousek nad mikulovským amfiteátrem.

Podívejte se na video:

Výhled na Svatý kopeček Foto: thinkstock.comVýhled na Svatý kopečekFoto: thinkstock.comPokochejte se Foto: thinkstock.comPokochejte seFoto: thinkstock.com

Na další Vinaře, které vám přiblíží krásy jižní Moravy, se dívejte v neděli ve 20.15!

Článek

Článek

Bedřich Pavlíček, jeho dcera Kateřina a vinařský mudrc Fuksa hodnotí Frankovku

SOUTĚŽ: Vyhrajte se seriálem Vinaři Frankovku Barrique. Je jako dubové pohlazení!

Kateřina "přišla na chuť" Barrique vínům ve Španělsku. A co vy? Chutnají vám, nebo jste ještě neměli možnost se s nimi seznámit?

Článek

Olin zašel dokonce k lékaři!

VIDEO: Olin umírá na smrtelnou tropickou nemoc. Zbývá mu měsíc!

Olin sice všechno léčí panákem slivovice, případně dvěma. Ale tentokrát to bude vážné! Olina podle všeho sužuje Galbladerův syndrom, nevyléčitelná choroba končící smrtí.

Článek

Nechte si poradit od odborníků!

VIDEO: Nechte si poradit od sommeliéra, jak správně kombinovat jídlo a víno

Pokud se při spárování jídla a vína nechcete od začátku řídit pouze stylem "chutná - nechutná", je dobré přiučit se pár základních pravidel. Ve videu je shrnuje Ing. Pavel...

Článek

Na Frankovku barrique Kateřinu (Tereza Kostková) užije!

VIDEO: Frankovka ze sudu, dubové pohlazení, říká Kateřina. A má pravdu, pojďte se s ní seznámit

Čtvrtá epizoda Vinařů se blíží a tím pádem je na čase seznámit vás s další odrůdou, kolem které se nová epizoda bude točit. Tentokrát to bude Frankovka, ovšem Barrique.

Článek

Ve vinném sklepě u Pavlíčků

VIDEO: Prohlédněte si, jak to vypadá v klasickém vinném sklepě

V seriálu Vinaři se všechno točí kolem vína, vinic a vinných sklípků. Možná jste ale v takovém opravdovém vinném sklípku ještě nikdy nebyli. Vydejte se tedy s námi na jeho...

Líbil se vám tento článek?
Komentáře
Komentáře

reklama