VIP Prostřeno! Dvě vegetariánky a tři herci, co maso naopak můžou

Prostřeno s Bárou Nesvadbovou Foto: Prostřeno s Bárou NesvadbovouFoto: All

Na startu jsou čtyři VIP borci: jedna spisovatelka, tři herci, z toho dvě herečky, a jedna malá holka – ta ale naštěstí pro ostatní neboduje. A celebrity to baví, vaří totiž jako o život!

Jako první ve svém domě uvaří Barbara Nesvadbová, jejíž dcera Bibiana také přiloží ruku k dílu. „Jsem normální vesničanka, říká o sobě blonďatá maminka, exmanželka exministra Březiny a milovnice zvířat. Valérie Zawadská je skvělá dabérka, jaká je ale kuchařka? „Konečně mi někdo jednou za rok uvaří, ještě mě obslouží, a já ho navíc můžu kritizovat,“ projevila své nadšení z oblíbené soutěže, kde se hraje o zájezd k moři, maminka dvou velkých kluků.

Prostřeno s Jitkou SmutnouProstřeno s Jitkou Smutnou

Dále se k plotně postaví Jitka Smutná, kterou diváci Prima family důvěrně znají jako starostlivou Lídu Bernátovou z Cest domů. V seriálu stále něco kuchtí, peče, podstrojuje rodině, bude stejně pozorná i ke svým soupeřům? Doma to má zatím jako po výbuchu, protože se stěhovala, prostírá tedy v podniku své kamarádky. Doufá v klidné večery: „Ideální večer je, když nemám představení a mohu se pobavit s přáteli.“ Vyplní se jí přání o příjemném večírku?

Herec Ivan Vyskočil je jediným zástupcem mužského pokolení. Svého času si ho oblíbil bulvár, jak se ale předvede jako kuchař a bavič u stolu? Na dobré recepty, konfrontaci vegetariánů a milovníků masa, další herecké historky a jednu roztomilou holčičku se můžete opět těšit v hlavním vysílacím čase od pondělí do čtvrtka jen na Prima family!

Prostřeno s Ivanem VyskočilemProstřeno s Ivanem Vyskočilem

Valérie Zavádská je divoký tvor, který se nedá snadno ochočit, je obětavá a velmi pracovitá,“ tak vidí svoji kolegyni a soupeřku Jitka. „Je to živel a pozorná hostitelka,“ myslí si Bára. „Strašně ráda vařím a ještě daleko raději peču,“ hodnotí své kuchařské kvality dabérka, jejíž kariéru v této umělecké disciplíně nastartovala Claudia Cardinale a Tenkrát na západě. A protože herečka bydlí se třemi chlapy v panelákovém 2+1, zázemí pro večírek jí poskytl rekvizitář pořadu ve svém zahradním domečku v Modřanech.

Více uvidíte už v pondělí ve VIP Prostřenu! Profily, recepty a videa najdete na našem webu Prostřeno!

reklama