VIP PROSTŘENO! pro léto stvořeno! A Prima Group nejsilnější v prime time!

VIP Prostřeno, logo Foto: VIP Prostřeno, logoFoto: All

VIP PROSTŘENO!, ve kterém během léta vaří známé osobnosti televizních obrazovek, bylo včera opět nejsledovanějším pořadem v čase svého vysílání. Stejně tak TOP STAR magazín. Skupina televizních stanic Prima Group se tak stala nejsilnější v prime time.

Pro skupinu televizních stanic Prima Group byl včerejší večer opět velice úspěšný. V celkovém součtu měly včera televizní stanice skupiny Prima Group v prime time (18.00-23.00) v cílové skupině D15+ podíl na trhu 31,78 % a staly se tak nejsilnější skupinou televizních stanic na trhu.

 

Populární kulinářská show, ve které své kuchařské umění tentokrát předvedla Světlana Nálepková, přilákala včera 919 000 diváků z cílové skupiny D15+ (share 28,47 %) a stala se v čase svého vysílání nejsledovanějším pořadem. Pozadu nezůstal ani společenský magazín TOP STAR.

 

Zajímavosti ze světa showbusinessu si nenechalo ujít 792 000 diváků z cílové skupiny D15+ a podíl na trhu tohoto pořadu činil 26,55 %. Ukazuje se tak, že letní večery si televizní diváci rádi užijí ve společnosti VIP osobností.

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama