VIP Prostřeno! S tebou mě baví svět...

VIP Prostřeno Šulcová, Vano Foto: VIP Prostřeno Šulcová, VanoFoto: All

Hvězdná skupina tohoto týdne zahrnuje zpěváky, herce i fotografy. A všechny spojuje láska k dobrému jídlu i odvaha ukázat se v roli kuchaře.

Kdo si u národa šplhne a kdo se bude po odvysílání plížit v černých brýlích? Zpěvačka Eva Pilarová, herečka Jana Šulcová, zpěvák Pavel Vítek či fotograf Robert Vano? Všechny hvězdy kromě Roberta pozvou hosty i diváky k sobě domů. Sympatický fotograf má totiž byteček jako klícku, proto uvaří u kamarádky. „Jsem horší než Greta Garbo, ta nechodila nikam, kde bylo víc jak pět lidí, já mám jen stůl pro dva.“

Zábava byla někdy i nebezpečná

Šmejdilové si to ale tentokrát užijí. Pilarka nás pozve na chalupu, kde to má moc ráda a kde se věnuje fotografování – právě chystá už devětatřicátou výstavu. Hvězda „komedie století“ a milovnice zvířat Jana Šulcová do své vily, Pavel Vítek k sobě na Karlštejn, kudy soupeře také proveze ve fiakru a ještě i kolem celého světa! Jana se na své vaření připravuje tak intenzivně, že kvůli tomu dokonce vymalovala kuchyň! Některé věci ovšem podcenila či popletla. Pavel s Evou vzájemně vědí, že jsou u plotny dobří, už od sebe i něco ochutnali.
Pavel Vítek přivítal Janu Šulcová

Zato dámy se neznají, ale nabídnou si hned tykání, aby se to nové partě nepletlo. „Mám pocit, jako kdybychom spolu chodili do školy nebo jezdili na výlety,“ hodnotí společný týden plný zážitků a dobrého jídla zpěvák Pavel Vítek, který se už dávno považuje za „venkovské vidle“.

Nastaly však i vypjatější chvíle: „Néé, kopr né,“ mohla by zpívat paní Eva, která ho přesto najde na jídelníčku. Jak tohle VIP vaření, hoštění a bavení nakonec dopadne a kdo pojede k moři?

Uvidíte po další prima večery jen na Prima family v 18.00!

Veškeré recepty, profily celebrit a videa najdete ve webu VIP PROSTŘENA!

reklama