VIP Prostřeno? Tři dámy a jeden gentleman!

U paní Blanarovičové Foto: U paní BlanarovičovéFoto: All

Hladoví herci se rádi sejdou, nají, napojí a vzájemně pobaví historkami z natáčení. To platí stále, ovšem tento týden musí ve VIP PROSTŘENO! nejen zajistit zábavu, ale také připravit chutnou krmi. Na koho to slovo padlo? Míša Dolinová, Ivana Andrlová, a Yvetta Blanarovičová. A muž?

Jediný muž v této sestavě je herec Oldřich Navrátil, kterého již brzy uvidíme v seriálu televize Prima family Základka. „Mám strach, že přijde někdo, kdo bude rýpat, takoví ti smíškové, jako jsem třeba já,“ bojí se první hostitelka Míša, která se naopak těší, až bude sama někomu jídlo kritizovat.

Pondělí: Míša Dolinová a její večer protkaný písničkami a semínky

Míša, která také zpívá, si připravila menu ve stylu českých písniček. Hosté tedy předem nerozklíčují, co je na talíři čeká. Šest chodů a tři druhy nápojů, z nichž zejména Proč bychom se netěšili by mohl hosty dostat do pěkné euforie. Míšin záhadný lístek, kde jsou chody jako Jožin z bažin (závin z listového těsta se špenátem), Oranžový expres, Jó, třešně zrály (biokoláč s medem) nebo Ta naše písnička česká (z domácích zdrojů), spolustolovníci dvakrát neocení.

Vip Prostřeno a posezeníVip Prostřeno a posezení

Jen Oldřich je zvědavý a těší se: „Holubí kuřecí dům, to je teda rébus!“ Doufá, že ochutná holoubátka. Míšu vaření nudí, tak si u něj jako „neposedný človíček“ aspoň zpívá. Plánuje, že soupeře nasytí předkrmy, aby už druhý chod příliš nevnímali. „Já si tě tady vykrmím,“ vítá štíhlou kolegyni a spolužačku z konzervatoře Yvettu....

Ivana Andrlová v úterý připraví orgastickou večeři

„Princezna“ Ivana pozve hosty i diváky do příjemného bytu, kde žije s dcerou Míšou. Je to vzácnost, protože si soukromí bedlivě střeží. Ukáže terasu porostlou bylinkami: „Udělám si třeba řecký salát tzatziki a kolem mě chodí želvy. Je to tu jako v Řecku,“ chlubí se svou oázou Ivana, která ví, že „dělání, dělání všechny smutky zahání“.

VIP Prostřeno

„Naplánovala jsem čtyřchodové menu, které, aniž jsem to zamýšlela, dopadlo jako španělské,“ hodnotí svůj jídelníček. Zapékaným kozím sýrem se trefí do chuti Yvettě. Jak ale dopadne obávaný předkrm? „Maminko, tohle je delikátní, to by mohl jíst sám císař pán,“ cituje klasika Oldřich. Dále bude kuřecí roládka se sušeným rajčetem, panenka v petrželovém kabátku, bylinkové brambůrky, zeleninová pyré v zelené a oranžové, salát s granátovým jablkem a pomerančový dezert. Prostě hody!

A jaký bude zbytek týdne? Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete recepty, profily a videa z celého týdne!

reklama