Vítěz ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT má šanci na celosvětové finále této megashow!

CSMT - casting Plzeň ke článku megashow  Foto: CSMT - casting Plzeň ke článku megashow Foto: Prima

Společný klíčový projekt Televize Prima a TV JOJ Česko Slovensko má talent – jedná se o originální a celosvětově nejúspěšnější show – má za sebou úspěšně první dva castingy, a to v Bratislavě a v Plzni.

Na obou castinzích se prezentovala celá řada zajímavých talentů, pro které je motivací jednak výhra více než 2,5 milionu korun, angažmá v Las Vegas, ale jistě i možnost získat nominaci do celosvětového finále Got Talentu.


Got Talent je v současnosti největším televizním pojmem v oblasti televizní zábavy. Tato show obletěla doslova celý svět a milují ji nejen televizní diváci, ale také odborná veřejnost. Na festivalu Broadcast Awars 2010 udělila odborná porota právě tomuto formátu cenu za Nejlepší zábavný pořad roku!

 

Právě v těchto dnech oznámil autor Got Talentu Simon Cowel skvělou zprávu. Připravuje celosvětové finále této největší a nejoblíbenější talentové show. Vítěz finále by si mohl odnést neuvěřitelnou výhru – víc než milion eur! Šlo by tak absolutně o největší celosvětovou show, v rámci které by dostali všichni talentovaní z celého světa možnost předvést se před miliony diváků napříč kontinenty. A právě tuto neopakovatelnou možnost má šanci získat i vítěz jediné originální talentové show Česko Slovensko má talent, kterou připravuje Televize Prima a TV JOJ.

 

Do show Česko Slovensko má talent se stále ještě může přihlásit každý, kdo je přesvědčený, že má výjimečný talent. Pravidla nikoho neomezují, show je otevřená pro všechny věkové kategorie a všechny talenty. Na vítěze čeká finanční výhra více než 2,5 milionu korun, angažmá v Las Vegas a také možnost získat nominaci do celosvětového finále Got Talentu. Castingy budou ještě probíhat v následujících městech:

 

  • 13. 6. (neděle) – BRNO / hotel Continental v Brně
  • 18. 6. (pátek) – ŽILINA / hotel Holiday Inn v Žilině
  • 20. 6. (neděle) – OSTRAVA / hotel Imperial v Ostravě
  • 25. 6. (pátek) – KOŠICE / hotel Hilton v Košicích
  • 27. 6. (neděle) – PRAHA / hotel Corinthia v Praze

reklama