Další Partie již tuto neděli

Partie, moderátor Šíma studio Foto: Partie, moderátor Šíma studioFoto: Prima

Moderátor diskusního pořadu Televize Prima Partie, Milan Šíma, si tentokrát do studia pozval Martina Bursíka, poslance a bývalého předsedu Strany zelených a Vojtěcha Filipa, místopředsedu PSP ČR a předsedu KSČM.

Pro Milana Šímu znamená moderování Partie de facto návrat na Primu. V Televizi Prima působil již v devadesátých letech, kdy připravoval publicistické pořady Akta a Duel. „Nastupuji do Partie po Petrovi Šimůnkovi, který jí dal značnou úroveň. Těší mě, že Televize Prima oslovila právě mne a  rád jsem tuto nabídku přijal,“ uvádí Milan Šíma. Milan Šíma (1962) je novinář, moderátor zpravodajských a publicistických pořadů. Pracoval také v Československé, později České televizi. Působil v pořadech Události a komentáře, Aréna, Nadoraz, Naostro nebo Bez obalu.

 

Další Partie již tuto neděli

 

Moderátor diskusního pořadu Televize Prima Partie, Milan Šíma, si tentokrát do studia pozval Martina Bursíka, poslance a bývalého předsedu Strany zelených a Vojtěcha Filipa, místopředsedu PSP ČR a předsedu KSČM. Hlavními tématy k diskusi bude lobbing na politické scéně a otázky Milana Šímy budou samozřejmě směřované i ke kauze „milion za zákon“. Sledujte již tuto neděli 4. října v 11 hodin na Primě.

 

 

Informace, které se týkají Partie, můžete sledovat i na Facebooku, a to na této adrese:

 http://www.facebook.com/pages/Milan-Sima-Partie-na-Prime/141550277287?ref=ts.

 

Témata diskuze

 

Ovlivní úsporná opatření náš život?

 

Pozměněný Janotův balíček v Parlamentu nakonec prošel. Do jaké míry ovlivní úsporná opatření náš život? Podaří se úřednickému premiérovi dál balancovat mezi zájmy politických stran? O tom bude v Partii diskutovat premiér ČR Jan Fischer. S kým usedne k diskusnímu stolu, se dozvíte v nedělní partii.

 

 

Sledujte Partii Televize Prima již tuto neděli 27. září v 11.00.

reklama