FTV Prima, spol. s r. o. vypisuje výběrové řízení na pozici HR Manager/ka

Hledáme osobnost s tahem na branku a vynikajícími komunikačními dovednostmi, která dokáže pružně reagovat na velmi dynamické prostředí.
Staňte se našimi kolegy
Archiv a koláž iprima.cz

Náplň práce:

  • implementace strategie HR s ohledem na krátkodobé i dlouhodobé cíle společnosti
  • zavádění změn v organizaci, řízení organizačních změn
  • zajišťování náboru, karierní a nástupnické plánování kolegů
  • aktivní spolupráce na talentovém plánování
  • implementace mzdové politiky společnosti
  • řešení pracovně právních otázek
  • podpora ředitelů a liniových manažerů v řízení personální agendy

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici
  • perfektní znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • pokročilá znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni B2)
  • proaktivní přístup, asertivita
  • orientace na výsledek, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou – náhrada po dobu mateřské a navazujicí rodičovské dovolené
  • práci v atraktivním mediálním prostředí
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • práci v příjemném kolektivu
  • zajímavé benefity

Nástup: dohodou

Pracoviště: Praha 8 (přímo u metra B / Palmovka)

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis na adresu HR@iprima.cz s potvrzením souhlasu o zpracování osobních údajů:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dávám pro FTV Prima, spol. s r. o., IČ: 48115908 souhlas k jejich zpracování (účelem je získání zaměstnání pro mou osobu u této společnosti).“