FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici: Product Manager PLAYBOY

FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Product Manager PLAYBOY - externí spolupráce.
Staňte se našimi kolegy
Staňte se našimi kolegy
Archiv a koláž iprima.cz

Sex, drogy a rock&roll… To je to poslední, co bys mohl/a na téhle pozici očekávat. Bude to spíš poměrně velká dřina, abys legendární značku PLAYBOY pozvedl/a k výšinám.

Tvá práce bude hodně o navazování mediálních i obchodních kontaktů, kreativitě, organizaci večírků. Takže pokud máš rád módu, luxus, auta, krásu i erotiku a nevadí ti pracovat s bandou originálních jedinců, tak nám pošli své CV a stručně napiš, co by tě na téhle lopotě bavilo ;-).

Tak trochu očekáváme, že budeš superman a budeš zvládat marketing, PR i obchod. Vymýšlet nové nápady bude pro tebe hračka, že budeš lvem salónu a zároveň precizním pořadatelem hogo fogo parties. Za to ti nabízíme pevné zázemí české mediální skupiny Prima, možnost samostatně rozvíjet nové projekty, flexibilní pracovní dobu i možnost práce z domova.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašli svůj životopis na adresu hr@iprima.cz s potvrzením souhlasu o zpracování osobních údajů:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dávám pro FTV Prima, spol. s r. o., IČ: 48115908 souhlas k jejich zpracování (účelem je získání zaměstnání pro mou osobu u této společnosti).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama