FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici: Social Media Manager

FTV Prima, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Social Media Manager – externí spolupráce.
Staňte se našimi kolegy
Staňte se našimi kolegy
Archiv a koláž iprima.cz

Naše brandy rostou jako houby po dešti, proto bychom rádi posílili náš tým marketingu a PR o experta na sociální sítě, který nám je pomůže rozvíjet.

Práce je u nás jako na kostele, proto se jedná o práci na plný úvazek. S fanoušky totiž komunikujeme nejen za mediální značky, ale také za pořady vlastní tvorby - nemluvě o tom, že bychom rádi rozvinuli korporátní komunikaci značky Prima a více pracovali s našimi tvářemi.

Originalitě a kreativitě se u nás meze nekladou a na korporátní procesy si moc nepotrpíme. Čekáme, že nám pomůžeš ošéfovat stávající profily i kampaně, rozvineš další značky a sem tam hodíš oko na dotazy fanoušků či natočíš nějaké to video. Za to ti samozřejmě nabízíme solidní plat, možnost pracovat z domova, vstupenky na kulturní akce, tým, který jinde nepotkáš, a samozřejmě zázemí mediální skupiny Prima a mnoho dalšího. Tak nám pošli svoje CV a my ti řekneme o této pozici víc.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašli svůj životopis na adresu hr@iprima.cz s potvrzením souhlasu o zpracování osobních údajů:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dávám pro FTV Prima, spol. s r. o., IČ: 48115908 souhlas k jejich zpracování (účelem je získání zaměstnání pro mou osobu u této společnosti).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama