Online Marketing Support Specialist

Hledáme kolegu do našeho týmu Yield & Data Managementu. S námi se dostaneš k zajímavým projektům z televizního vysílání a z online prostředí. Vyzkoušíš si sběr a analýzu dat, pronikneš do tajů internetové reklamy a programatických systémů.
Staňte se součástí našeho týmu!
FTV Prima

Co bude tvoje náplň práce?

  • rozvoj a implementace novinek v reklamě
  • podílení se na technologickém rozvoji reklamy a sběru dat
  • řešení a odstraňování chyb v reklamních kódech
  • práce s větším množství dat a datové analýzy
  • postupně i spolupráce v oblasti yield managementu a programatiku

Co od tebe očekáváme?

  • umíš pracovat s HTML5, CSS3, PHP + MySQL, JavaScript & Jquery (orientace v kódu)
  • máš analytické myšlení se schopností uplatňovat mechanismy, které tě naučíme
  • dokážeš rychle a efektivně řešit vzniklé problémy a jsi schopný pracovat v rychle se měnícím prostředí
  • baví tě webové technologie a služby, zajímáš se o on-line média a on-line zábavu
  • výhodou je zkušenost s redakčním systémem Drupal a preprocesory Sass nebo Less

Co nabízíme my?

  • atraktivní zázemí silné mediální skupiny s přátelským mladým týmem
  • motivační finanční ohodnocení
  • nestereotypní práci na velkých projektech
  • vzdělání v oblasti yield managementu, programatiku a data miningu
  • externí spolupráci s mediální skupinou (IČO)
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zázemí v sídle společnosti na Praze 8 (přímo u metra B / Palmovka).

V případě zájmu o tuto pozici nám zašli svůj životopis na adresu HR@iprima.cz s potvrzením souhlasu o zpracování osobních údajů:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dávám pro FTV Prima, spol. s r. o., IČ: 48115908 souhlas k jejich zpracování (účelem je získání zaměstnání pro mou osobu u této společnosti).“