Vychýlený Jan Kraus. Víme, co ho dohnalo téměř k slzám (VIDEO)

Show Jana Krause začíná svou čtvrtou sérii Foto: Show Jana Krause začíná svou čtvrtou sériiFoto: archiv Prima

Moderátor Jan Kraus je čerstvý šedesátník. Tento fakt mimo kruh rodiny příliš oslavovat nehodlal, ale štáb úspěšného pořadu Show Jana Karuse (nový díl už dnes od 22:20 na Primě), v čele s producentkou Simonou Matáskovou, byl vážně proti.

Takže se v rámci natáčení prvního premiérového dílu konalo hned několik překvapení najednou. K úžasu zaskočeného moderátora (a že Jana Krause běžně jen tak něco nedostane)  do sálu hned po přivítání diváků vešly tři krásné retro slečny – burleskové tanečnice – a přivezly na vozíku dort s prskavkami a "Happy Birthday" zazpívala Věra Špinarová.

A pak už jen následoval jeden utajený host za druhým. Herec Jiří Ornest, rapper Rytmus, Michal Suchánek a Richard Genzer (Ty Jan Kraus uvítal slovy: „To mě těší, že jste přišli vy dva, ale nic dobrého od vás nečekám.“), bratři Jan a Václav Neckářovi, Roman Skamene a ještě přišla přes oceán gratulace od slavného režiséra Miloše Formana.

Článek

Jan Kraus dostal velký dort

Viděli jste už Jana Krause naměkko? Pokud ne, pusťte si naše video

Jan Kraus minulý týden oslavil šedesátku. Při natáčení prvního dílu své úspěšné talkshow Show Jana Krause dostal nádherný dárek - jako překvapení přišli hosté, které vůbec ...

Článek

Hosté v pořadu Show Jana Krause - Rytmus

Těšte se na premiérovou Show Jana Krause už tento pátek

V pátek večer startuje již čtvrtá sezóna oblíbeného pořadu Show Jana Krause. S Janem Krausem jste tak měli možnost pobavit se ve třech předchozích sezónach už 127 ...

Mohlo by vás zajímat: Jan Kraus je prostě vtipný, takže si připomeňte jeho umění z předchozích dílů Show Jana Krause

 

 

 

reklama