Páteční dávka smíchu: Sběratelé psích hovínek a plno dalšího ve Vylomeninách

Vylomeniny Foto: VylomeninyFoto: All

První premiérový díl druhé řady Vylomenin už klepe na dveře! Ty salva smíchu rozrazí už v pátek ve 21.30 po pořadu Farmář hledá ženu. A na co se můžete těšit? Věřte nám, že bude zábava. Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček soutěžícím totiž zase pěkně zatopí!

Od předchozí řady se nic nezměnilo, i v prvním díle nové série se můžete těšit na tři dvojice, kteří se stanou terčem vtipů našich vypečených moderátorů.

Jako první "paní na holení" se v hledáčku Tomáše a Martina ocitají kamarádky Ivana a Blanka. Rozverné jsou ještě než jedna z nich dostane do ucha neviditelné sluchátko od produkce, mají totiž proč – Blanka se stala babičkou a zdraví vnučky je třeba pořádně zapít.

Jako mystifikátorku nakonec moderátoři vybrali blondýnu Ivanu a udělali dobře. Do své role se ponořila tak, až oběma vtipálkům nezbylo, než zírat. Že má ukrást mušle z talířku? No jasně, žádný problém, vždyť se to bude hodit na zahrádku.

Baví vás Vylomeniny? Projděte si archiv toho nejlepšího na Prima PLAY!

Že začala sbírat fotografie psích hovínek? A pročpak by ne, ještě když tak krásně voní. A nejlepší na tom všem je kamarádka Blanka, kterou by, zdá se, z klidu nerozhodilo, ani kdyby se jí Ivana přiznala k vraždě manžela.

Podívejte se už teď sami:

Na zbytek dílu si budete muset počkat do pátečního večera. My vám zatím můžeme jen odkrýt, že další "šprťouchlata" si bude Martin Dejdar a Tomáš Měcháček dělat z mladého zamilovaného páru a solidně vypadající dvojice pánů.

Nechte se nalákat upoutávkou:

 

Komu prasknou nervy a k Vylomeninám se přizná? A kdo vyhraje nejvyšší částku? Dívejte se v pátek ve 21.30 na Primě na Vylomeniny!

reklama