Vylomeniny bodují. Baví víc jak půl milionu diváků!

Vylomeniny - obrázek 3 - Obrázek 1 Foto: Vylomeniny - obrázek 3 - Obrázek 1Foto: All

Nový pořad Vylomeniny se stává hitem. Zábavnou soutěž se skrytou kamerou pravidelně sleduje kolem 500 tisíc lidí starších patnácti let a zábavné úkoly pro lidi v restauraci, které mají parťáka vyvést z míry, jsou čím dál tím odvážnější!

V posledním díle měla například jedna slečna přesvědčit svého partnera o tom, aby si koupili živé čínské prase nebo aby natočili doma erotický film, i když by sama nic takového nikdy neudělala.

Kývla totiž na nabídku našich moderátorů Martina Dejdara a Tomáše Měcháčka, kteří jí přes neviditelné sluchátko dávali záludné úkoly, po jejichž splnění vyhrála 20 tisíc korun! Její partner samozřejmě nic netušil a jeho reakce natáčela skrytá kamera.

Podívejte se na celý díl Vylomenin:

Vylomeniny jsou stále úspěšnější, což dokazuje výborná sledovanost v cílové skupině D15+ 504 tisíc diváků při podílu na trhu 17,61 %. Vylomeniny jsou oblíbené zejména u mladých lidí ve věku 15–24 let. V této cílové skupině podíl na trhu zaujímá 22,52 %.

A jak na natáčení pořadu vzpomíná jeden z moderátorů – herecký objev Tomáš Měcháček?

„Jeden pán na naši nabídku vylomit se neodpověděl ´nechci nebo nemůžu´, ale řekl – ´to nemůžu potřebovat´. A  to nás překvapilo."
Uznává, že některé úkoly, které lidem v pořadu dávali, jsou dost na hraně únosnosti: „Například, když měla slečna říct partnerovi, že je těhotná s jiným, nebo se měl pán ´přiznat´, že dluží půl milionu korun, to bylo podle mě už na pováženou. Ale o to přeci jde, ne?" směje se Tomáš.

A co vy? Už jste naše Vylomeniny viděli? Šli byste do toho také? Jaký úkol by vás zaručeně odrovnal?

Napište nám to do diskuse!

reklama