Vylomeniny tentokrát servírují lásku na všechny způsoby

Vylomeniny Foto: VylomeninyFoto: All

Že láska kvete v každém věku, to je věta snad tisíckrát omletá. A je jasné, že když v tom mají prsty (nebo spíš mikrofon) Martin Dejdar a Tomáš Měcháček, nebude to láska jen tak ledajaká. Dívejte se na Primě v pátek ve 21.30 na další premiérový díl Vylomenin.

První soutěžící, Romana, upoutala oba moderátory hned zpočátku, když ještě čekala na svůj doprovod. Do zákulisí si ji tak zatáhli naprosto nepozorovaně. Dozvěděli se, že čeká na svého budoucího kolegu. A pakliže se má dohadovat možná budoucí spolupráce, je třeba zapůsobit! Přesně v tomto duchu rozehrálo trio Martin a Tomáš na straně mikrofonu a Romana na straně naslouchátka na jejího kolegu pěknou „habaďůru“.

Ona Romana je pěkná divoška, ohání se samými peprnými průpovídkami, a sexuální apetit, ten má taky slušný! Jak jen se ale na tohle bude tvářit její kolega? To uvidíte už teď ve videu a mnohem víc pak samozřejmě v pátek v televizi ve Vylomeninách (mimochodem, fakt si to nenechte ujít, protože Romana se pěkně rozjela!). A jaké další lásky že vám to Prima od 21.30 ještě naservíruje, jak slibujeme v titulku?

Nechte se nalákat naším sestřihem:


Koukněte na upoutávku:


 

A nezapomeňte: premiérové díly Vylomenin sledujte každý pátek ve 21.30 na Primě.

Jestli se vám Vylomeniny líbí, pak si nezapomeňte projít jejich archiv na PrimaPLAY.

 

Článek

Moderátor Tomáš Měcháček

Vylomeniny jsou zpět. Bude to nářez. Takový, že Tomáš Měcháček ani nechce dávat úkoly

Na Primě se zrovna rozjíždí další řadu zábavného pořadu Vylomeniny, v němž se dějí v restauracích neuvěřitelné věci, sledovat ji můžete každý pátek od 21.30. Jedním ze ...

 

Článek

Martin Dejdar v nových Vylomeninách

Martin Dejdar o Vylomeninách: Vždycky si to odskáčeme my, moderátoři

Protože se právě rozjíždí druhá řada zábavného pořadu Vylomeniny, rozhodli jsme se udělat rozhovor s jedním z jeho hlavních protagonistů, moderátorem Martinem Dejdarem. V ...

reklama