Vypouštíme do světa nový web oblíbeného pořadu PROSTŘENO

Nový web pořadu PROSTŘENO! Foto: Nový web pořadu PROSTŘENO!Foto: All

Pro všechny diváky oblíbeného pořadu PROSTŘENO! příští týden spouštíme nový web, který bude plný novinek!

Na novém webu, který jsme pro vás připravili, najdete vše, na co jste byli doposud zvyklí. Nechybí medailonky soutěžících, jejich menu a videa nejen k jednotlivým epizodám, ale také bonusy a vystřižené záběry. Samozřejmostí budou také diskuse pod jednotlivými články a recepty, kde se budete moci podělit s ostatními diváky o své názory a postřehy.

 

Přehledná titulní strana:

Přehledná hlavní strana Foto:

Detail medailonku soutěžícího:

Detail medailonku soutěžícího Foto:

 

Novinkou, kterou vás jistě potěšíme, je vkládání vašich vlastních receptů. Jelikož vaření a pečení je fenomén nejen poslední doby, budeme moc rádi, když se s námi o vaše recepty podělíte.  Ze všech receptů, ať uživatelských či soutěžních, si budete moci vytvořit vlastní kuchařku. Budete tak mít všechny recepty, které vás zaujaly, na jednom místě.

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept:

Přes jednoduchý formulář vložíte vlastní recept Foto:

Detail receptu:

Recept soutěžícího Foto:

 

V neposlední řadě najdete na stránkách odkaz PROSTŘENO! e-shop, kde si můžete zakoupit originální a jedinečné pomocníky nejen pro vaření, ale i stolování, skladování či jinou činnost spojenou s vařením.

A protože nás zajímá, jak se vám podoba nového webu líbí, budeme rádi, když nám svůj názor napíšete. Můžete k tomu využít diskuzi pod článkem anebo facebookové stránky pořadu PROSTŘENO!

Vzpomínáte na soutěžící Darju z minulého týdne? Tohle video musíte vidět, zaručeně vás pobaví :)

reklama