Vytříděný odpad: Mrtvola v kontejneru a věrohodný motiv k vraždě nikde

Tělo špičkového plastického chirurga Vychodila se našlo v kontejneru na odpad v době, kdy měl být oficiálně na služební cestě v zahraničí. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií nemůžou najít žádný věrohodný motiv k vraždě.

ve hře jsou kromě nespokojené pacientky a podezření na nevěru také další okolnosti, pro které měl významný plastický chirurg pochopitelné důvody, aby je držel v tajnosti. Přesto není vůbec jisté, jestli právě kvůli nim musel zemřít.

Detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte v neděli ve 20.15 na Primě

A zatímco společně pátrají po pachateli, Klaudie stále nemůže najít námět na nový román a Beran musí navštěvovat přednášky policejního psychologa Hofmana, aby se vyhnul v práci dalším problémům.

Povede se jim přesto odhalit, jaké důvody měla tragická smrt prominentního chirurga a kdo ji způsobil?

 

Článek

Patrik Děrgel – kpt. Tomáš Beran. Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd, trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy. Foto:

VIDEO Sympaťák Děrgel postrachem žen? Na Velikonoční pondělí vytahuje na holky…

Herce Patrika Děrgela, pro diváky Primy nyní hlavně komisaře Berana ze seriálu V.I.P. vraždy, ženy a dívky zbožňují. Určitě by se nebránily, kdyby v pondělí zazvonil s...

Článek

V.I.P. vraždy: Jarmila Beranová, maminka - Obrázek 1 Foto:

VIDEO Jitka Sedláčková, maminka Berana z V.I.P. vražd: Vím, jak umím obtěžovat syna láskou

Její postava v oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy patří k nejvýraznějším. Příjemná herečka Jitka Sedláčková v něm hraje ráznou a výřečnou maminku hlavního hrdiny Tomáše...

reklama