Napraví duch Vily utajená trápení?

Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou Foto: Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkouFoto: All

V koutku duše i VyVolené lecos trápí. Proč nepoprosit osud, aby s tím něco udělal? A tak své utajené bolesti a přání svěřili dobrému duchu Vily, aby s tím něco udělal.

Každý z nás má nějakého "kostlivce" ve skříni, ať už patří přímo jemu, nebo někomu z nejbližších. Co v koutku duše trápí poslední tři VyVolené?

Romana zpočátku prohlásila, že má všechny důležité problémy vyřešené. Vzápětí ale zjistila, že by se v rámci rodiny určitě něco našlo. Švagrová si prý nerozumí se svou tchyní, která kvůli tomu už léta neviděla její děti. A tak by si Romana přála, aby se jí konečně ozvala a usmířily se. Jsou přece ob už dávno dospělé a před problémy se nemá utíkat!

Vladka mrzí, že lidi, které má nejradši, nemá blíž. Vždycky si přál velkou rodinu, kterou ale nikdy mít nebude. Možná si to dělá sám – prý nemusí mít kolem sebe hodně lidí, stačí jen pár. A už vůbec nechápe, proč by si měl přát vidět svého vlastního otce, když se o něj nikdy nestaral. Když si přál mít matku u sebe, poté co vyhrál první řadu VyVolených, tím víc ona toužila po sestře. Člověk zkrátka vždycky chce nejvíc to, co z nějakého důvodu mít nemůže.

Pavlínu nejvíc mrzí, že v deseti letech přišla o tátu a máma na ně byla sama. Záviděla dětem, které měly úplnou rodinu, že někam jedou a říkají „můj táta tohle, táta tamto…“. Nejvíc jí ale leželo v poslední době na srdci, jak máma vzala její vztah s Mirkou.

 

Malé finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

Článek

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Předvést pantomimicky sami sebe, a ještě navíc vystihnout podstatu své osobnosti, to je oříšek, který se leckomu jen tak nepodaří rozlousknout. Jak to zvládli poslední tři ...

Článek

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Proč by měl vyhrát čtvrtou řadu VyVolených právě ten jejich drahoušek? Rodinné návštěvnice se pustily do obhajoby svých nejbližších. Která uvedla nejpádnější argumenty?

Článek

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek

Jako jediná VyVolená je vdaná, a přesto šla do Vily bez snubního prstýnku. Několikrát si dokonce posteskla, že neví, zda se vůbec má kam vrátit. Co se u nich doma děje?

Romanina sestra Karin - Obrázek 1 Foto:

Článek

Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná

Dokud se nesetkala s maminkou tváří v tvář, stále si nebyla Pavlína jistá, jestli opravdu rodina její vztah s Mirkou neodsoudí. Nečekaná návštěva jí tudíž přišla velmi ...

Pavlínina maminka - Obrázek 1 Foto:

Článek

Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka

Vladkova maminka dorazila do Vily s pejskem Johnnym a dalo se jen velmi obtížně odhadnout, kdo z těch dvou byl nervóznější. A Vladka jejich příchod vyvedl tak z míry, že ...

Vladkova maminka ve Vile - Obrázek 1 Foto:

reklama

Komisař Rex I Foto:
03:25 04:25
7%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Surikaty z Kalahari Foto:
03:05 03:35
57%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Alias Foto:
03:20 04:05
11%
DNES V TV
20.15