10. Zúčtování: Anulování výsledků a odchod soutěžící!

10. Zúčtování - Obrázek 12 Foto: 10. Zúčtování - Obrázek 12Foto: All

Včerejší, v pořadí již 10., Zúčtování, bylo tradičně napínavé, plné emocí, výčitek, potlačovaného vzteku a tajných spiknutí. Nejvíce palců dostala Zdena, která své vypalcování nijak zvlášť neprožívala! Zajímavější než její vlažná reakce, byl ale zbytek přímého přenosu!

Hosté

Ve studiu totiž měla Tereza Pergnerová opět zajímavé hosty – tentokrát poměrně nesourodou dvojici: Zdeňku a Láďu! Zdenička, která si popularitu po vypadnutí ze soutěže vyloženě užívá, tvořila k Ládíkovi, kterého vyhodili z vysoké školy a který nyní pracuje za kasou v supermarketu, prazvláštní kontrast. Oběma to ale moc slušelo! Oba pokládali otázky, z nichž některé ťaly do živého!

Nepříjemné otázky

Zdeňka spíše konstatovala, že se jí Vladko zdá nervózní – ten jí na to kontroval, že nemá důvod a že je spíše unavený. Romany se ptala, proč tolik pije, když se pak neovládá, ta přiznala, že má v něčem pravdu

Láďa se zeptal Lucky, zda by jej pomstila stejně, jako onehdy Nikol. Lucka odvětila: „Jasně že bych to pro tebe udělala. Niki byla srdečnější záležitost…sám víš, že co týden, tak se to tady mění! Nejsi v zapomnění…třeba budu mít šanci a pomstím tě ještě s Honzou!“ Pavlíny se Láďa ptal, zda se jí hraje líp samotné než s Mirkou, Pája odpověděla, že je možná odvážnější!

Zúčtování

Během Zúčtování zazněly opět jednotlivé důvody, proč kdo dal komu palec:

Regina dala palec Romaně, jelikož prý nechce, aby jí už tak špatnou reputaci, kazil někdo takový, jako je ona! Eva dala palec Zdeně, protože nebojuje o výhru a neužívá si to tu. Honza dal palec Zdeně, protože nehraje a negativně přistupuje k úkolům. Zdena označila Reginu: prý jí nerozumí: jednou je hodná, jindy útočí! Romana označila Pavlínu, protože se jí stále vyhýbá a přitom na ní stále útočí! Vladko se před tabulí opět rozhovořil: nemohl dát Lucku ani Honzu, a tak označil Reginu, u níž se mu nelíbí, co dělá. Pavlína by vyhodila Zdenu, protože nic nedělá, nesnaží se, neříká otevřeně své názory. Lucka by volila stejně a to z podobných důvodů!

Zdena: první duelantka

Na své vypalcování Zdena reagovala: „Mají pravdu, jsem sobeček, který jde tou lepší cestou. Něco hraju, pak něco neplním, bolí mě nohy…mají pravdu, že s nimi nehraju. Dnes mám radost, že se podívám ven, že bude něco jinak, pokud se vrátím, tak to tak má být, pokud ne, čeká mě miminko, těším se na pátek, nemám pocit prohry.“

Článek

Počítají do desíti?

Problém nejen VyVolených: Jak si poradit s výbuchem cholerika?

Emoce jsou rozjitřené, nálada kolísavá, slabší povahy nemusí napjaté situace vydýchat.

Tak takhle ne!

Pokud si naši VyVolení mysleli, že jim opět projde snadné Zúčtování a předem domluvené palce, pěkně se přepočítali! Tereza Pergnerová totiž vstoupila skrz televizní obrazovku do Vily ten večer exkluzivně ještě jednou, a to proto, aby anulovala neplatný výsledek Zúčtování a s okamžitou platností vyloučila Zdenu ze soutěže! Zdena prostě nehraje a už nějakou dobu prohlašuje, že chce domů - její přání jí bylo konečně splněno! Tereza promlouvala ke všem ostatním a umožnila jim to samé, co Regině, a to okamžitý odchod ze hry. Nikdo další však neměl zájem!

Zdena po odchodu

Hned poté, co Zdena překročila práh Vily s kufrem v ruce, jsem ji vyzpovídali:

Čekala si, že to může takhle dopadnout?

Zdena: Vůbec mě to nenapadlo!

A co tomu říkáš?

Zdena: Jsem ráda. Na mě už tohle není, já už takovéhle hry neumím hrát…

A jak to teď bude dál? Nezapomeňte nás sledovat v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima Love!

Fotogalerie: 10. Zúčtování

10. Zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Fotogalerie: Zdena opustila Vilu

Zdena opustila Vilu - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Zdena Regina - Obrázek 1

VyVolení v šoku! Zdena Regina musela opustit Vilu.

Obrovský šok čekal VyVolené po ukončení úterního Zúčtování. Moderátorka Tereza Pergnerová poslala kartářku Zdenu Reginu okamžitě domů.

Článek

Nic nebude!

Tři měsíce bez sexu jako VyVolení! Jaké to má následky?

V dlouhodobém partnerském vztahu se sexuální půst doporučuje pro zjitření smyslů.

 

Článek

Regina je přesvědčena o své tolerantnosti, s níž je ale její chování občas v rozporu

Jsou VyVolení tolerantní?

Bezesporu patří k charakterovým vlastnostem, které jsou při výběru partnerů a přátel velmi důležité. Míra tolerance souvisí i se stylem komunikace, a tím i se schopností ...

 

Článek

VyVolení dostali extra zprávu, která tentokrát neputovala do jejich schránky, ale přímo na internet

Dárek od fanouška: Song pro VyVolené

Unikátní song, šitý na míru současné partě soutěžících, složil pro VyVolené jeden z jejich skalních fanoušků. Kromě vlastní hudby složil i text, v němž vystihl klady i ...

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

Článek

Vladko nevěřícně kouká Foto: archiv Prima

Chudák Vladko. Regina se před ním obnažovala!

Regina Holásková naprosto uzemnila Vladka. Předvedla mu takový striptýz, že se ze zarytého gaye stal snad ještě zarytější.

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

Článek

VyVolené ve vířivce

VyVolené ženy mohou trápit mykózy! Příliš vířivky škodí

Tyto choulostivé problémy poznáte podle toho, že svědí, objeví se výtok a nepříjemný zápach. Vaginální mykóza potrápí za život snad každou ženu. Co ji způsobuje a jak se ...

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

 

reklama

Očima Josefa Klímy Foto:
22:15 23:05
82%
Partička promo 1 Foto:
22:20 23:15
62%
Bez hranic  Foto:
22:15 23:20
60%