Ach ta hygiena! Eva jako nová Bridget Jones!

Jak se nejlépe schovat před kamerami? No přece jako Bridget Jones! Foto: Jak se nejlépe schovat před kamerami? No přece jako Bridget Jones!Foto: All

Převléknout se nebo vysprchovat pod dohledem kamer, aniž svět spatří utajované partie, to není nic snadného. Obzvlášť pro ženy. Eva na to šla stylem hadí ženy. Podívejte se jak.

Výměna spodního prádla za plavky se ve Vile VyVolených může proměnit v přímo eskamotérský kousek. I když ho Eva důsledně trénuje několikrát denně, občas jí přece jen nějaký ten pohyb nevyjde. A soudě podle výrazu tváře je hadí vlnění pod dekou docela namáhavá záležitost.

Druhá část hygienického rituálu ve Vile – návrat z plavek do prádla – může být ještě obtížnější. V mokrých plavkách totiž nelze zase zalézt pod peřinu. Co s tím? Co takhle proměnit koupací plášť v jakýsi stan? Nezbývá než uznat, že při troše šikovnosti přináší tato metoda své ovoce – kameramani, a tudíž i diváci, sledující pozorně na o-line kamerách každý pohyb, mají prostě smůlu. Nepřipomíná vám tato metoda tak trochu Bridget Jones, když už byla S rozumem v koncích?

Článek

Po plavání převléknout! Foto: thinkstock.com

Intimní „letní“ potíže ve 3 otázkách a odpovědích

Vaginální potíže a především mykózy se vyskytují nejčastěji právě v tomto období. Poradíme vám, jak se těchto potíží zbavit nebo ještě lépe – úplně se jim vyhnout.

Článek

Velká ňadra potřebují pořádnou oporu

Jak podprsenkou na velká přírodní ňadra

Pokud máte velká přírodní ňadra, pak pro vás následující tipy mohou být velmi užitečné. Nedrží totiž na místě jako ta silikonová...

Článek

Celulitida potká téměř každou Foto: thinkstock.com

Potraviny proti celulitidě: Pomáhá i pivo!

Celulitida nezmizí jen tak sama od sebe. Správnou stravou ji ale můžeme hodně omezit.

reklama