Čtvrteční dámská bitva má dvě VyVolené. Do Vily půjdou Eva a Pavlína

Moderátorka Tereza Pergnerová během 8. Volby VyVolených Foto: Moderátorka Tereza Pergnerová během 8. Volby VyVolenýchFoto: All

V dnešní osmé Volbě jsme rozhodovali o nejbližším osudu čtyř šmrncovních dívek a žen, které zatoužily po životě ve Vile VyVolených. Nejvyšší počet diváckých hlasů získala Eva. Práh Vily však nepřekročí sama – půjde s ní i druhá Pavlína!

Státní zaměstnankyně Pavlína, sanitářka Nikola, vizážistka Eva a zdravotní sestra na mateřské dovolené Vlaďka se utkaly v dnešním přímém přenosu o přízeň diváků a jejich hlasy, které by jim dopomohly k vytouženému vstupu do Vily VyVolených. Zpočátku jednoznačně vedla Pavlína a vedení si udržela i v mezičase. Těsný souboj svedly Nikola a Eva, jejichž skóre bylo velmi podobné. První vyřazení poslalo domů Vlaďku s 15 procenty hlasů. Dál už bojovaly pouze tři.

Článek

Eva by z výhry dluhy nezaplatila, ale aspoň by měla na právníka

Eva vydrží ve Vile všechno, jen když pak bude mít na právníka

Dluží miliony, protože věřila kamarádce, která si z ní udělala bílého koně. Pokud by ve VyVolených vyhrála, měla by aspoň na zaplacení právníka.

 

Nejvyšší počet diváckých hlasů – 38 procent – získala Eva. Třiadvacetiletá vizážistka miluje italskou kuchyni a steaky, nejlépe se cítí v džínách a tričku, ale když je potřeba, klidně si obuje lodičky na jehlách. Až najde toho pravého otce, rozhodně se rodičovské roli nebrání. Papír na partnera však považuje za zbytečnost. Ale zase stát v bílém u oltáře po boku toho, koho milujete, považuje za báječný zážitek. Co nejdřív by si chtěla konečně pořídit auto a jednou by chtěla žít v Los Angeles.

Článek

Život bez pohybu si Pavlína neumí představit

Pavlína by ve Vile běhala kolem bazénu

Energie z ní sršela na dálku, i když z nástupu do pražského hotelu, v němž bude trávit čas až do čtvrteční Volby, byla trochu nervózní. Příjemná plavovláska si neumí život ...

Do Vily se nastěhuje dnes večer i usměvavá plavovláska Pavlína. která dostala od diváků 33 procenta hlasů. Vystudovala operní zpěv na konzervatoři, takže ji možná brzy uvidíme a uslyšíme na naší přední divadelní scéně. Kdyby se mohla vrátit v čase, spoustu věcí by udělala jinak, ale ne že by něčeho vyloženě litovala. Miluje úplně všechno jídlo, mochito a pivo. Nikdy neměla nejlepšího přítele, nebo si na to aspoň nevzpomíná. Nejlepšího přítele si představuje tak, že ji nikdy nebude odsuzovat za to, jaká je, co si myslí, co cítí a jaké zastává hodnoty a názory. Když nepočítá psa, tak takového člověka poznala pouze jednoho a doufá, že o něj nikdy nepřijde.

 

reklama

Vychytávky Ládi Hrušky Foto:
09:30 10:30
75%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Svatby v Benátkách Foto:
09:55 11:20
24%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20