Další Duel již dnes večer! Kdo půjde domů?

VV Kdo vyjde z Duelu vítězně? Foto: VV Kdo vyjde z Duelu vítězně?Foto: All

Už dnes večer opustí Vilu další soutěžící! Bude to sebevědomá blondýnka Eva, nebo svůdník a lovec žen Pepa? Komu pošlete nejvíce hlasů?

V úterním Zúčtování byl výsledek nejistý až do samého konce – o prvním duelantovi rozhodl palec Lucie a nejvíce jich dostala Eva. Ta své zvolení brala s rezervou a nijak zvlášť překvapená se nezdála. Na to, koho si vybere do Duelu jako svého soupeře, jsme si museli počkat až do čtvrteční Výzvy – mnozí z vás však její výběr tušili dávno předem! Během emotivní čtvrteční Výzvy si zvolila Pepu, s nímž má ve Vile neustále nějaké konflikty! Ani samotný Pepa nebyl z Eviny volby v šoku – evidentně s tím počítal.

Dnes večer zjistíme, jak se Evě její volba vyplatí. Troufáte si odhadnout, kdo vyjde z Duelu jako vítěz a kdo jako poražený?

Nezapomeňte sledovat ty nejčerstvější novinky ve Zprávách z Vily v 19:40, napínavý Duel ve 20:15 a Denní rekapitulaci ve 22:35 na Prima love!

Chcete vidět naše VyVolené na vlastní oči? Není nic snazšího! Přijďte se podívat do studia a buďte součástí přímého přenosu! Nebo dorazte přímo k nám, k Vile, a podpořte svého favorita!!

Článek

Žhavá noc

Na holky, nebo na kluky? Nerozhodný Ládík si včera v noci vybral!

Kdo včera večer pozoroval ve Vile Ládíka poprvé v životě, nemohl vůbec pochybovat o jeho sexuální orientaci! Alkoholem posílený panic Ládík se totiž vrhnul na líbání Lucky ...

 

Článek

Výzva Eva x Pepa - Obrázek 14

Fotogalerie: Čtvrteční Výzva: Lucka plakala, Pepa se smál!

Čtvrteční výzva byla opět velmi emotivní. Eva si volila soupeře do Duelu a pozvání do přímého přenosu přijala maminka naší milovnice zvířat ¬– Lucky! Jak to vše dopadlo?

 

Článek

Móda VyVolených

Móda podle VyVolených: Čepičky a kloboučky proti mrazu

Jak se ochlazuje, VyVolení se halí do stále teplejších vrstev.

 

Článek

No comment...

Video: Erotické hrátky? Ládík se proměnil v ďábla!

Je nekonfliktní, téměř neustále se usmívá, většinou vypadá, jakoby neuměl do pěti počítat. Když ale dojde na erotické hrátky, promění se nesmělý panic Ládík přímo v ďábla. ...

 

reklama

Mr. & Mrs. Smith Foto:
21:40 00:15
41%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Gigolové I Foto:
22:15 22:45
90%