Další host ve Vile. Thomas bude VyVolené vyučovat novinařinu

Novinář Thomas Kruchina je dalším hostem ve Vile VyVolených Foto: Novinář Thomas Kruchina je dalším hostem ve Vile VyVolenýchFoto: All

Nikolina výhra v Duelu nebyla posledním překvapením pátečního večera. Dveře Vily se otevřely ještě jednou, aby jimi mohl projít další host VyVolených. Novinář Thomas zasvětí soutěžící do tajností své profese.

Novinář Thomas rozhodně nejde do Vily jenom proto, aby tam přednášel a seznamoval VyVolené s prací s textem, prezentací faktů, vyjadřováním a mikrofonem. O poněkud excentrickém homosexuálu Thomasovi se šeptá, že je pořádně hysterický. Troufne si zkřížit verbální zbraně i s Vladkem?

Thomas si zabalil s sebou do Vily pořádný kufr a takovou zásobu kosmetiky, že by mu nejspíš mohla většin žen závidět. Zkrátka je zvyklý o sebe dbát. Zůstane věrný svým zvykům i ve Vile a bude VyVolené peskovat za pohodlnost a nepořádek? Nebo se přizpůsobí jejich zvyklostem a pobyt ve Vile ho semele? S kým si sedne, a kdo naopak proti němu vykope válečnou sekyru? Každopádně lze očekávat, že poněkud stojaté vody ve Vile rozvíří, takže se máme na co těšit.

Sledujte, jak se noviníř Thomas popere s nezvyklou životní situací a jak se VyVolení vypořádají s ním. U VyVolených se stále něco děje a informace o novinkách vám přinášíme 24 hodin denně, minutu po minutě. Buďte v obraze, nenechte si je ujít!

Thomas Kruchina  - Obrázek 1 Foto:

reklama

Komisař Rex I Foto:
03:25 04:25
98%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Alias Foto:
04:05 04:45
47%
DNES V TV
20.15