Další Výzva už dnes, tábory ve Vile se přeskupují

Tábory ve Vile Foto: Tábory ve VileFoto: All

Už dnes večer bude Eva vybírat soupeře do Duelu, takže atmosféra ve Vile dál houstne. Holky vytvořily dámský klub, Romanu nesnáší už snad úplně každý a Martin se dokonce probral k životu. Že by se bál nepřízně ostatních VyVolených?

Jakmile začali minulý týden VyVolení postupně ubývat, všeobecná pohoda ve Vile vzala definitivně zasvé. Málokdo z nich se však dokáže prezentovat jako samostatná individualita. Momentálně jsou soutěžící ve fázi hledání spřízněných duší a alespoň dočasného upevňování vztahů.

Růženka se probudila

Vzájemné vazby krystalizují a VyVolení se postupně přelévají mezi tábory jako améby. Výraznou změnou prošel Martin, kterému zřejmě konečně došlo, že svou mlčenlivostí a pozorováním dění zpovzdálí nebudí u soupeřů důvěru. Zahájil proto hledání parťáků, snaží se kamarádit úplně se všemi, ale nejvíc usiluje o Lucčinu přízeň. V tomto snažení se střetává s Láďou, který za zrzavou pohodářkou v posledních hodinách doslova dolézá.

Dámský klub

Pavlína, Mirka a Nikol utvořily dívčí spolek, k němuž se chvílemi přidává i Eva. Mají společného nepřítele – Zdeničku, kterou všechny upřímně nesnášejí. Té už zůstal pouze Thomas, k němuž se aspoň tulí pod peřinou. O jejich přízeň nikdo neusiluje, zůstávají osamoceni jako ostrůvek uprostřed moře.

Silná dvojka

Vladko a zúčtovaná Eva jsou zjevně dvě silné individuality, které zřejmě k životu ve Vile důvěrnější vztah nepotřebují. Výsadní postavení, i když nikoli právě pozitivní, zaujímá již delší dobu ve Vile Romana, kterou už nesnášejí snad úplně všichni. Vztah mezi ní a Evou dokonce vygradoval až k alergii, pomalu hraničící s nenávistí. Zdá se, že je Evinou nejžhavější kandidátkou na soupeřku v zítřejším Duelu. Opravdu ji Eva dnes večer vyzve, nebo z taktických důvodů zvolí jiného soupeře?

Nenechte si ujít další Výzvu v přímém přenosu na obrazovce Primy už dnes ve 20.15!


Článek

Zúčtování

V Zúčtování dostala nejvíc palců Eva!!!

Úterní večer byl pro VyVolené opět zlomový! Museli se rozhodnout, koho už mezi sebou nechtějí! A kdo dostal nejvíce palců? EVA!!!

Článek

Romana se po Zúčtování vyřádila na Evě. Půjde s ní ve čtvrtek do Duelu?

Po Zúčtování: Ve Vile dusno jako v prádelně

Už to není dovolená. Druhé Zúčtování konečně proběhlo opravdu podle pravidel. Padala slova kritiky. Vyslechnout si nepříjemnou pravdu před celým národem není příjemné. ...


Článek

Tentokrát Romanu uklidňovali Martina a Lucka

Hysterickou Romanu vyhnali na terasu

Další hysterický záchvat gigantických rozměrů popadl Romanu hned po úterním Zúčtování. A byl tak intenzivní, že ji VyVolení velmi razantně požádali, ať si jde řvát ven. ...

reklama

M.A.S.H. Foto:
07:20 08:05
25%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Sport očima vědy Foto:
07:05 08:10
52%
DNES V TV
20.00
Alias Foto:
06:45 07:50
83%
Cesty domů Foto:
07:35 09:15
4%