Další Zúčtování již dnes! Nad kým se stáhnou mračna?

Palce Foto: PalceFoto: All

Už se to zase blíží! Co máme na mysli? Přece Zúčtování! Největší trn v oku: Thomas z Vily odešel v pátek, když vypadl v Duelu s Vladkem. Kdo je další na řadě?

Thomas a Vladko – to byla kapitola sama pro sebe. Thomas však neměl ve Vile spory jen s ním, ale vlastně úplně se všemi, možná až na Ládíka! Nouze nebyla o hádky, jedovaté poznámky a narážky – ať ze strany jeho samého, tak ze strany ostatních soutěžících na něj. Thomas dostal v posledním Zúčtování celkem čtyři palce a všichni s napětím očekávali, zda dostojí svým slibům a do Duelu vyzve Vladka. Thomas nakonec splnil, co slíbil. Pátek však byl pro něj zároveň dnem posledním a musel si sbalit kufry!

Teď, když je pryč, zůstává viset ve vzduchu veledůležitá otázka: Na koho se hněv VyVolených obrátí nyní? Včerejšek vztahy ve Vile opět hodně zahýbal: rozhádali se skoro všichni a dnešní Zúčtování tak bude opravdu napínavé! Výsledek se dozvíme už dnes večer! Během přímého přenosu čeká naše VyVolené i jedno obrovské překvapení. Budou v šoku!  Tak se dívejte ve 20.15 na Primě.

 

Anketa

Kdo podle vás dostane v Zúčtování nejvíce palců?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Článek

Lži

VyVolení: Debata o pravdě a lži!

Neděle byla vedle hry na skauty i dnem zajímavých debat: VyVolení měli za úkol mluvit o pravdě a lži. No, zajímavé to určitě bylo!

 

Článek

VyVolení a papáníčko - Obrázek 4

Vypasení VyVolení – Tři kousky PŘED a TEĎ

Ještě chvíli a bude potřeba dodat VyVoleným do Vily nové oblečení, protože se do svých původních věcí nevejdou. Například Lucka už nemá co na sebe...

 

Článek

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

Ve Vile se kromě hádek, výčitek, stresu a nejrůznějších sporů řeší i třeba to, kdo je největší dobrák a kdo naopak největší sobec! A kdo tyto posty získal?

 

Článek

Honza na rozpacích

VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

V rámci skautského dne měli VyVolení na sobě nažehlené uniformy, ale to nebylo všechno! Samozřejmě došlo i na lov bobříků!

 

Článek

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

Nedělní den byl ve Vile ve znamení skautů! Soutěžící se převlékli do uniforem a dali se do plnění bobříků! Nejdřív ze všeho si ale museli rozdělit role!

 

Článek

Thomasův Ježíšek - Obrázek 2

Video: Thomasova nadílka: Vypadnutí a vůně do bytu!

V pátek měli VyVolení opravdu speciální den: Vánoce! Ne, nezbláznili jsme se. Jednoduše přišly letos o trochu dříve! Thomas však dostal něco, oproti čemu jsou ponožky jako ...

 

reklama

Přístav Foto:
08:45 10:10
35%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Griffinovi Foto:
09:15 09:45
1%
Prostřeno - img zastupce Foto:
09:15 10:10
12%