Další Zúčtování již dnes! S Výzvou dohromady!

Palce Foto: PalceFoto: All

Poslední úterní Zúčtování bylo plné neočekávaných situací a překvapivých zvratů! Například: nejvíce palců dostala Zdena... a byla ze soutěže vyhozena ještě téhož večera! Ve Vile si opravdu nemůže být nikdo jistý! A hlavně ten, kdo nehraje!

Během Vily živě na Prima love, živého přímého přenosu přímo z Vily, vstoupila skrz televizní obrazovku do Vily exkluzivně a nečekaně moderátorka Tereza Pergnerová! Nejenže všem soutěžícím promluvila do duše a přiměla je tak, aby si uvědomili, jakým způsobem hrají o výhru 5 milionů korun! Přišla také proto, aby řekla vypalcované Zdeně, že je s okamžitou platností vyloučena ze soutěže! Zdena si tak musela sbalit kufry a opustit Vilu! Výsledky posledního Zúčtování byly zároveň anulovány! Co ale bude dál?

Už dnes večer proběhne zcela výjimečně další Zúčtování a zároveň i Výzva! Ten, kdo obdrží nejvíce palců, tak bude mít na rozhodnutí, koho s sebou vezme do Duelu, jen omezené množství času! Uvidíme, jak si s touto stresovou situací poradí naši soutěžící!

Sledujte nás už dnes ve 20:15 ve Zúčtování a Výzvě a ve 21:50 Vilu živě na Prima love!

Článek

Zdena jde domů - Obrázek 6

10. Zúčtování zrušeno – Zdena jde domů!

Nečekaně podruhé během jediného večera vstoupila do Vily Tereza Pergnerová a oznámila VyVoleným radikální změnu. Úterní Zúčtování neproběhlo férově a podle pravidel show. ...

 

Článek

vladko-honza

Video: Žhavý sexy tanec...tentokrát kluků!

Honza s Vladkem museli za trest zatančit naší tanečnici-profesionálce Regině! Jak u toho vypadali? A jak jejich kreace zhodnotila sama Regina?

 

Článek

Regina a Romana se baví o sexu

Video: Romana s Reginou řešily sex!

Některá přátelství ve Vile jsou prazvláštní, některá nejspíš vydrží navždy, některá mají naopak jepičí život. Společnou řeč ale najdou asi všichni. Třeba Romana s Reginou! ...

 

Článek

VV ženy ovládly muže

Video: Vilu ovládly ženy! Muži museli sloužit!

Emancipace ve Vile je opravdu hodně daleko! V úterý dokonce ženy ovládly Vilu! Muži jim museli sloužit! Není však služba jako služba!

reklama

Chalupáři Foto:
13:50 14:55
29%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Simpsons Foto:
13:45 14:15
89%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20