Další Zúčtování už zítra večer! Hlasujte: Půjde Thomas, nebo Romana?

Tereza Pergnerová ve studiu  Foto: Tereza Pergnerová ve studiu Foto: All

Po rozverném víkendu plném hrátek s Emilem začíná na VyVolené znovu doléhat realita. Režim reality show je neúprosný, takže už zítra budou muset opět rozhodovat, koho mezi sebou dál nechtějí. Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu v úterý na Primě ve 20.15!

Poměr sil ve Vile se neustále mění. Tábor „vladkovců“ sílí a zdá se, že Vladkovi odpůrci budou tento týden mimořádně ohrožený druh. Zřejmě to došlo i Thomasovi, který jako by se probral z letargie. Snaží se o vstřícnost, zapojuje se do všech her, plní úkoly málem s nasazením života. Jediné, čím si neustále zhoršuje image u ostatních VyVolených, je vztah se Zdenčou, který zjevně nabírá na obrátkách.

Romana na nervy

Další ohroženou je bezesporu upovídaná Romana, jejíž nálady se mění jako dubnové počasí. Poslední dobou překvapivě ubrala na decibelech a její nervy pracují tak intenzivně, že jí dokonce o víkendu vyvolaly vážné žaludeční potíže, s nimiž skončila na ambulanci v nemocnici. U soupeřů dokázala vzbudit takovou lítost, že ji dokonce její úhlavní protivnice Eva ošetřovala a hýčkala. Rozhodně to ale neznamená, že by zakopala válečnou sekyru.

Kdo půjde do Duelu?

Dalšími adepty jsou sice Lucka s Ládíkem, vzhledem k jejich oblíbenosti a nekonfliktnosti však není moc pravděpodobné, že by na ně při „palcování“ došlo už tentokrát. Koho VyVolení pošlou do třetího Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Zúčtování v úterý 17. září na Primě ve 20.25!

Video: Další díl Tábory 3, kdo s kým peče a proti komu? Sledujte animaci! 


Anketa

Kdo podle Vás dostane v úterním Zúčtování nejvíce palců?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Článek

...zkrátka je drzý!

Doktor Emil a sestřička Zdenička

Hrátky v bílém plášti exVyVoleného Emila Zajace odjakživa mimořádně bavily, a tak si je dopřál i při své návštěvě Vily. Do role půvabné sestřičky si vybral prsatou Zdenču, ...

Doktor Emil a sestřička Zdenča Foto:

Článek

Zavřete oči, odcházím...

VyVolení skákali, jak Emil pískal

Snad by podle něj i dýchali. I když Emil Zajac první řadu nevyhrál, vstoupil do Vily jako opravdový VyVolený. A nováčci, kteří teprve o svou výhru bojují, ochotně skákali, ...

Emil zaujatě pozoroval Foto:


reklama

Elfové Foto:
06:55 07:30
55%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Souboj bijáků Foto:
06:50 07:50
40%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20